Paskaita antrokams

Psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevencija yra itin svarbi, nes šios medžiagos sukelia tiek priklausomybę, tiek fizines ir psichines ligas, socialines problemas, padidina sužalojimų riziką.

Kovo 27 dieną vyko prevencinė paskaita antrų klasių mokiniams tema „Psichoaktyvių medžiagų žala žmogaus organizmui“.  Ją organizavo blaivybės draugijos „Optimalistai“  prezidentas Gintautas Černiauskas, nariai Gediminas Steiblys, Vygantas Bareikis. Šios paskaitos tikslas - didinti mokinių supratimą apie psichoaktyvių medžiagų keliamą grėsmę sveikatai ir paskatinti keisti nuostatas bei elgesį psichoaktyviųjų medžiagų atžvilgiu, didinti motyvaciją sveikai gyventi. Lektoriai suteikė mokiniams žinių apie psichoaktyvių medžiagų vartojimo žalą ir pasekmes.

Direktorės pavaduotoja ugdymui Genovaitė Marcinkėnienė

Jolantos Liubeckaitė nuotrauka