^Atgal į viršų

Molėtų gimnazija

Naujienos

Pamoka apie saugų ir tausojantį vartojimą

Vasario 11 d. Ia ir Ic kl. mokiniams Žali.lt ir Darom akcijos projektų vadovė  Austė Juozapaitytė vedė pamoką apie saugų ir tausojantį vartojimą. Lektorė kalbėjo apie oro taršą ir transportą, elektros suvartojimą, atliekų rūšiavimą ir perdirbimą, kasdienių mitybos įpročių keitimą, perteklinį vartojimą, cheminių medžiagų vartojimo mažinimą.

Mokinius nustebino tai, kad daugiausia elektros suvartoja kaitinimo funkcija (virduliai, lygintuvai, šaldytuvai), kad iš 670 perdirbtų aliuminio skardinių galima pagaminti dviratį, kad gyvūnų auginimas maistui į aplinką išskiria daugiau šiltnamio dujų nei visi automobiliai, lėktuvai bei kitos transporto priemonės kartu sudėjus. Iš pamokos gimnazistai išėjo supratę, kad už saugią ir sveiką aplinką esame atsakingi visi, kad visi turime prie to prisidėti ir stengtis.

Informavo mokytoja V. Mateikienė

 

Copyright © 2019. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.