Šimtadienis

Vasario 8 dieną Molėtų gimnazijoje vyko tradicija tapusi šventė - Šimtadienis. Šventė, kuri ne tik sukvietė visus abiturientus bent trumpam atsikvėpti nuo mokslų, bet ir priminė, kad iki egzaminų liko tik 100 dienų. Šiemet gimnazijos trečiokai parengė vaidybos, šokių, žaidimų ir vaizdinės medžiagos kupiną renginį.

Ketvirtokai buvo paduoti į teismą dėl kompetencijų nevykdymo ir taisyklių nesilaikymo.  Bylą nagrinėjo teisėjas Regimantas. Teisme vyresniesiems atstovavo rojaus advokatas Bronislavas  Gudrutis, kuris stojo prieš pragaro advokatę Mildą Ugningąją.

Norėdama įrodyti, kad abiturientai kalti, advokatė Milda pateikė vaizdo medžiagą, kurioje kaltinamieji teigia, jog mėgstamiausia veikla gimnazijoje - vėluoti į pirmą pamoką bei rūkyti elektronines cigaretes. Advokatė kvietė pasiaiškinti, ką kaltinamieji veikia rodomose nuotraukose. Advokatas Bronislavas ginamuosius traukė iš bėdos ir  kvietė liudyti ketvirtų klasių auklėtojus. Teisėjo sekretorė liepė šventės kaltininkams užrištomis akimis nupiešti savo auklėtojus ir jų mėgstamas veiklas. Paskutinė užduotis abiturientams - sukurti šokį, muziką išgirdus tik scenoje.

Teisėjas patvirtino, kad gimnazijos ketvirtokai kalti, bet, pasirodžius jo ir advokatės Mildos romano vaizdo medžiagai, vyriausioji prisiekusioji teisėja Rimutė Guobienė nutraukė teismo posėdį ir kaltinamiesiems suteikė 100 dienų pasitaisyti, o velniukai klasėms įteikė kalendorius bei pusatestačius.

Agnė Žvinytė, IIIa klasės mokinė

Agnės Žvinytės nuotraukos