Įdomi veikla su LMS

Vasario 1-3 dienomis Šiauliuose vyko Lietuvos moksleivių sąjungos Žiemos forumas 2019 - XXVII Neeilinė Asamblėja ,,Investuok į svajonę - patobulink tikrovę“. Per tris dienas sužinojau daug naujų dalykų.

Dalyvavau paskaitose apie verslą bei mainų galimybes, dirbau darbo grupėse, balsavau Asamblėjoje tvirtinant rekomendacinius mokinių savivaldos nuostatus ir Lietuvos moksleivių sąjungos pasiūlymus Bendrųjų ugdymo programų turinio atnaujinimui. Vakarais vykdavo socializacijos užsiėmimai. Vieną vakarą kūrėme savo verslą, o kitą – organizuotas orientacinis žaidimas. Kasdien vykdavo refleksijos, per kurias aptarinėdavome savo dieną bei išsikeldavome tikslus kitai. Paskutinę naktį vyko naktinė programa, kur galėjome dalyvauti šokių maratone, pabūti chill zonoje, pažaisti tinklinį ar „mafiją“... Džiaugiuosi, jog vykau į forumą, nes ten sužinojau daug naujų dalykų, susiradau bendraminčių bei naujų draugų!

Skirmantė Minkevičiūtė, Id klasė