Buvusių gimnazistų pamoka

Sausio 24 d. gimnazijoje lankėsi buvę gimnazistai Arturas Cesiulis ir Justinas Kulys, šiuo metu studijuojantys VU Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institute. Jie III-IV klasių gimnazistams pravedė puikią pamoką apie savo pasirinktas studijas, iššūkius.

Justinas, studijuojantis II kurse,  išsamiai pristatė politikos mokslų bakalauro studijas, paminėjo, kad politikos mokslų programa šiandien yra viena prestižiškiausių ir didžiausio stojančiųjų konkurso sulaukiančių bakalauro studijų programų Lietuvoje, papasakojo apie studentų organizacijas, mainų galimybes.

Arturas, studijuojantis I kurse, papasakojo savo įspūdžius apie studijas. Arturas pažymėjo, kad labai svarbu turėti noro mokytis, būti smalsiems ir atviriems naujovėms, komunikabiliems ir iniciatyviems, ko ir palinkėjo gimnazistams.

UK koordinatorė V. Mateikienė