^Atgal į viršų

Molėtų gimnazija

Naujienos

Paminėta Tarptautinė antikorupcijos diena

Gimnazijoje gruodžio 9 dieną vyko pamokos, skirtos paminėti Tarptautinę antikorupcijos dieną. Dailės pamokų metų mokiniai piešė, kūrė skaidrumo vėliavą.

Sąžiningumo mokyklų tinklas siūlė vėliavas piešti naudojant devynias spalvas: mėlyną, žalią, raudoną, oranžinę, geltoną, baltą, juodą, violetinę, rausvą, ir simbolius: šviesą, langą, padidinamąjį stiklą. Mokiniai  turėjo atsakyti į tris klausimus (Kas man yra skaidrumas gimnazijoje? Aš manau, kad galiu skatinti sąžiningą elgesį savo klasėje. Jeigu nesąžiningumas būtų animacinis piktadarys, kas tai būtų?) ir juos perteikti spalvomis. Sukūrę vėliavas, mokiniai trumpai pasakojo, kodėl pasirinko būtent tokius atsakymus, ką jiems tai reiškia. Vėliavos buvo eksponuojamos gimnazijos skaitykloje. 

Mokytoja Eglė Žalienė

 

Copyright © 2019. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.