^Atgal į viršų

Molėtų gimnazija

Naujienos

Molėtiškis – molėtiškiams

Grupė klubo „Mes – gimnazistai“ fotografuojančių ir fotografija besidominčių narių lankėsi buvusio Molėtų gimnazisto Gyčio Vidžiūno fotostudijoje „Fokas“. Gytis papasakojo apie savo kelią į fotografiją, prisiminė žmones (Molėtų gimnazijos mokytoją Joną Kraujelį ir fotomenininką Mindaugą Černiauską), turėjusius įtakos jo profesijos pasirinkimui.

Fotografas, rodydamas įdomiausius kadrus, kalbėjo apie savo darbą:  reklamų, sporto fotografavimą, reportažų iš įvairiausių muzikos festivalių kūrimą. Gytis, beje, jis vadinamas vienu geidžiamiausių festivalių fotografų Lietuvoje, pasakojo, kiek ištvermės ir kantrybės reikia, kad nufotografuotum įdomų kadrą (norėdamas įamžinti Rihanną,  karštyje laukė net penkias valandas, kol prasidėjo koncertas). Gimnazistai apžiūrėjo fotostudiją, joje esančią įrangą, išgirdo išsamius atsakymus į dominusius klausimus. 

Jolanta Liubeckaitė

Copyright © 2019. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.