^Atgal į viršų

Molėtų gimnazija

Naujienos

Projekto „Nepamiršk parašiuto“ gimnazijų lygos protų kovos

Jau antrus metus mūsų gimnazija  dalyvauja SODROS jaunimo pilietiškumo ir socialinės atsakomybės ugdymo projekte „Nepamiršk parašiuto”. Projekto veikloje gimnazistai supažindinami su valstybinio socialinio draudimo sistema. Tam, kad projektas būtų ne tik naudingas, bet ir smagus, įdomus, nutarėme  išbandyti save protų kovų su Robertu Petrausku gimnazijų lygoje „Nepamiršk parašiuto”. 

Gruodžio 20 dieną Utenos Dauniškio gimnazijoje vyko Utenos regiono gimnazijų protų kovų II etapas, kuriame dalyvavo net 21 komanda. Mūsų gimnazijos komandai atstovavo Augustė Dragūnaitė, Arūnė Putnaitė ir  Agnė Žvinytė iš IIIa klasės, Kamilė Maigytė ir  Viltė Stažytė iš IIIb klasės, ir Laura Lasytė iš IIIc klasės. 

Džiaugiamės, kad II etape sekėsi geriau negu I etape ir, nusiteikę toliau kovoti, su nekantrumu laukiame III- ojo etapo, kuris vyks sausio 24 dieną.

Mokytoja Valerija Mateikienė

Copyright © 2019. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.