Studijos užsienyje ir kaip tapti kariu

Molėtų gimnazijoje vyksta įvairūs renginiai skirti mokinių ugdymui karjerai. Lapkričio 23 d. Kastu organizacijos atstovė, prezentacijų vadybininkė Dominyka Danilevičiūtė III kl. mokiniams pristatė Kastu teikiamas paslaugas, studijų užsienyje privalumus, atstovaujamas aukštąsias mokyklas Anglijoje, Danijoje, Kinijoje, Olandijoje, Suomijoje ir Švedijoje, stojimo į jas sąlygas, atsakė į mokinių klausimus.

Lapkričio 27 d. I-III kl. mokiniams Lietuvos kariuomenės Molėtų poskyrio vyr. darbuotojas Danas Mačiulis pamokoje su I- III kl. mokiniais papasakojo kaip tampama kariu, apie bazinius karinius mokymus, karius savanorius, jaunesniųjų karininkų vadų mokymus, bei kas yra profesinė karo tarnyba. Atsakė į mokinius dominančius klausimus.

Mokytoja V. Mateikienė