^Atgal į viršų

Molėtų gimnazija

Naujienos

Pokalbiai su Edita

Pirmoji išvyka gimnazijos pirmokams LRT kvietimu dalyvauti laidų „Vakaras su Edita“ filmavimuose, kurie vyko spalio 10 dieną. Laidos vedėjai  Edita Mildažytė ir Vytautas Rumšas jaunesnysis kalbino žinomus žmones: kepyklėlės „Liu Patty“ įkūrėją Liuciną Rimgailę ir renginių vedėją bei šokėją Tadą Rimgailą, diktorę  bei televizijos laidų vedėją Laimą Kybartienę, Dakaro ralio dalyvį Antaną Juknevičių ir operos solistą Edgarą Montvidą.

Buvo labai įdomu stebėti pokalbių šou, išgirsti žinomų žmonių sėkmės istorijas, o kas svarbiausia, kiekvienam pašnekovui galėjome raštu užduoti mus dominančius klausimus ir čia pat išgirsti atsakymus.

Prieš filmavimus organizuota edukacinė ekskursija po LRT studijas, laidų filmavimo užkulisius.

Dėkojame gimnazijos direktorei Rimutei  Guobienei už suteiktą galimybę pasinaudoti kvietimu pirmokams.

Transporto išlaidas taip pat apmokėjo LRT.

 

I kl. kuratorės V. Mateikienė  ir R. Mikalauskienė

Copyright © 2020. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.