^Atgal į viršų

Molėtų gimnazija

Naujienos

Svečiuose kalbininkė

Spalio 19 dieną Molėtų gimnazijoje svečiavosi žymi kalbininkė, dėstytoja, mokslininkė, sociolingvistė Loreta Vaicekauskienė. Gimnazistai klausėsi paskaitų „Lietuvių tarmių TOP10“, ,,Neraštingumo problema visai ne ta?“ Kalbininkė mokiniams rodė medžiagą, pristatė savo atliktų tyrimų duomenis. Viešnia gimnazijos bendruomenei padovanojo dvi knygas: „Lietuvių kalbos ideologija“ ir „Lietuvių kalbos idealai“.

Skaityti daugiau...

Molėtiškiai solidarūs

Spalio 19 dieną Molėtų gimnazijos mokiniai ir mokytojai dalyvavo jau penktajame Solidarumo bėgime,  skirtame paremti Lietuvos vaikų dienos centrus ir įrengti žaidimų aikšteles Ukrainos vaikams. Renginio metu ir savaitę po jo renkamos lėšos.

Skaityti daugiau...

Už gerą lankomumą - prizas

Šiemet Molėtų gimnazijoje nutarta kas mėnesį prizu paskatinti klasę, praleidusią mažiausiai pamokų. Rugsėjo mėnesį geriausiai lankė Ia klasės mokiniai (klasės kuratorė Valerija Mateikienė). Kas laimės spalio mėnesio prizą, sužinosime po rudens atostogų.

Jolanta Liubeckaitė

Rudens karaliai atkeliavo į gimnaziją

Molėtų gimnazijoje veikia paroda „Rudens karalius – moliūgas“, kurią parengė pirmų ir antrų klasių gimnazistai su mokytoja Egle Žaliene. Čia eksponuojamos pačių išaugintos daržo gėrybės, kurios yra ne tik gražios, bet ir maistingos.

Skaityti daugiau...

„Lietuvos Maximalistai 2018 “ stipendininkės

Lietuvoje jau šešioliktus metus organizuojamas konkursas „Lietuvos Maximalistai“. Konkurso tikslas – įvertinti ir paskatinti labai gerai besimokančius, gabius ir aktyvius Lietuvos moksleivius, pasiekusius laimėjimų įvairiuose tarptautiniuose, nacionaliniuose konkursuose, olimpiadose ar varžybose, kurių nuostatai patvirtinti Lietuvos Respublikos Švietimo ir mokslo ministerijos.

Skaityti daugiau...

Copyright © 2018. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.