^Atgal į viršų

Molėtų gimnazija

Naujienos

Lietuvos vaikų ir jaunimo festivalio - konkurso "Mes Lietuvos vaikai"

Š.m. balandžio 18 d. Molėtų gimnazijos mišrus choras "MG" dalyvavo Lietuvos vaikų ir jaunimo festivalio - konkurso "Mes Lietuvos vaikai" I turo perklausoje, kuri vyko Ukmergės A. Smetonos gimnazijoje.

Skaityti daugiau...

Devintokai – pirmi!

Antradienį vyko rajono  mokinių mokyklų žaidynių krepšinio varžybos. Pirmas rungtynes Molėtų gimnazistai žaidė su Joniškio MDC krepšininkais.

Skaityti daugiau...

Padėka gimnazistams

Kovo mėnesį Molėtų gimnazijoje ir progimnazijoje  vyko Sąmoningumo mėnuo „Be patyčiųˮ. Jau  treti metai kaip gimnazistai, psichologės Jūratės Laurinavičiūtės iniciatyva,  aktyviai įsitraukia į sąmoningumo veiklų organizavimą progimnazijos mokiniams.

Skaityti daugiau...

Paroda „Velykinis margutis“

VELYKOS - gamtos atbudimo, pavasario džiaugsmo ir linksmybių šventė. Senovės lietuviams tai buvo didžioji pavasario šventė. Velykų simbolis ir pagrindinis patiekalas - kiaušinis.

Skaityti daugiau...

Profesijos praktiškai

Molėtų gimnazijoje II ir IV klasių gimnazistams, ketinantiems mokytis profesinėse mokyklose, organizuotas susitikimas su Utenos regioninio profesinio mokymo centro atstovais. Į susitikimą atvyko centro direktoriaus pavaduotoja ugdymui L. Baltuškienė ir gimnazijos klasių skyriaus vedėja G. Indriūnienė.

Skaityti daugiau...

Copyright © 2019. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.