^Atgal į viršų

Molėtų gimnazija

Naujienos

Tebūnie linksmos Kalėdos močiutei Janinai

Molėtų gimnazijos pirmokai ir antrokai su mokytoja Zita Spranginiene technologijų pamokose per mokslo metus prikuria įvairių rankdarbių, su kuriais dalyvauja parodose, mugėse, dovanoja artimiesiems ar draugams. Gruodžio 13 dieną Alantos technologijų ir verslo mokykloje vyko tradicinė kalėdinė mugė, kurioje su savo darbeliais dalyvavo ir Molėtų gimnazistai.

Skaityti daugiau...

Šimtmečio kelionė ir dokumentų perskaitymo paslaptys

Žiema. Sniegas. Šalta, bet vykti į edukacines keliones norisi. IIId ir IVb mokiniai su mokytojomis Virginija Petrauskiene bei Ramute Mikalauskiene apsilankė Valstybės pažinimo centre Vilniuje ir Lietuvos centriniame valstybės archyve. Valstybės pažinimo centre apžiūrėjo interaktyvią parodą „Nepamirštamos ateitys: Lietuvos šimtmečio vizijos“.

Skaityti daugiau...

Mokėmės kartu su mažaisiais draugais

Gruodžio 5 dieną Molėtų gimnazijoje svečiavosi miesto pradinės mokyklos 4a klasės mokiniai ir mokytoja Dalia Burneikienė. 2b klasės gimnazistai ir mokytoja Kristina  Knezienė  vedė kūno kultūros pamoką pradinukams. Mokiniai žaidė žaidimus, mokėsi šokio judesių.

Skaityti daugiau...

Molėtų gimnazijos kalėdinis 3x3 krepšinis

Gruodžio 13 dieną Molėtų progimnazijos sporto salėje vyko tradicinis Molėtų gimnazijos tarpklasinis kalėdinis 3x3 krepšinio turnyras.  Varžybos vyko dviem grupėms: I-II ir III-IV klasių. Pirmoje klasių grupėje tarp keturių komandų trečią vietą užėmė komanda „Kijėliai“, antri liko „Svirpliai“. Laimėjusi visas varžybas pirmąją vietą iškovojo II a klasės komanda.

Skaityti daugiau...

„Juventus“ krepšinio lygoje prasidėjo rajono varžybų etapas

Gruodžio 12-ąją dieną Molėtų sporto centre prasidėjo „Juventus“ krepšinio lygos rajono etapas, kur petys į petį susirėmė Molėtų gimnazijos „Vibracijos“ ir Alantos gimnazijos ekipos.

Skaityti daugiau...

Copyright © 2018. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.