^Atgal į viršų

Molėtų gimnazija

Naujienos

Molėtų gimnazijoje paminėta Vasario 16-oji

Paskutiniąją mokslo metų dieną  prieš mokinių žiemos atostogas Molėtų gimnazijoje paminėta Vasario 16-oji – Valstybės atkūrimo diena. Mokiniai, mokytojai, pasipuošę drabužiais su tautine simbolika, ant valstybės žemėlapių rašė linkėjimus Lietuvai, tautinėmis spalvomis puošė gimnazijos  ąžuolų alėją, koncertavo.

Skaityti daugiau...

Geriausiai lankė abiturientai

Sausio mėnesį mažiausiai pamokų praleido  IVb klasė (auklėtojas Ramūnas Knezys). Abiturientai pamaloninti prizu - vaisiais.

Jolanta Liubeckaitė

Pamoka apie saugų ir tausojantį vartojimą

Vasario 11 d. Ia ir Ic kl. mokiniams Žali.lt ir Darom akcijos projektų vadovė  Austė Juozapaitytė vedė pamoką apie saugų ir tausojantį vartojimą. Lektorė kalbėjo apie oro taršą ir transportą, elektros suvartojimą, atliekų rūšiavimą ir perdirbimą, kasdienių mitybos įpročių keitimą, perteklinį vartojimą, cheminių medžiagų vartojimo mažinimą.

Skaityti daugiau...

Po gydymo įstaigas vėl plasnojo popierinės gervelės

Vasario 11 - oji nuo 1992 m. popiežiaus Jono Paulius II kvietimu minima kaip Pasaulinė ligonių diena. Molėtų gimnazistai tradiciškai šią dieną mini rajono gydymo įstaigose su akcija „Vilties paukštelis“.  Kaip sakoma japonų legendoje, išlanksčius 1000 popierinių gervelių išsipildys didžiausia svajonė, o juk negaluojant didžiausia svajonė - pasveikti.

Skaityti daugiau...

Copyright © 2019. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.