Molėtų gimnazija

Naujienos

Mokėmės kartu, mokėmės vieni iš kitų

Mokinių atostogų metu mokytojai turėjo daugiau laiko savišvietai, metodinei veiklai. 
Mokytojai turėjo galimybę dalyvauti Molėtų ŠC organizuojamuose seminaruose ir gimnazijoje dalintis patirtimi.
Metodinėse grupėse pedagogai aptarė metodines naujoves, pasidalijo informacija iš seminarų, aptarė mokinių kūrybiškumo ugdymo galimybes.
                Gimnazija – Šiuolaikinių didaktikų centro Kritinio mąstymo ugdymo metodinis centras, dauguma mokytojų išklausę mokymus ir taiko Kritinio mąstymo ugdymo schemą pamokoje, naudoja aktyvius metodus, ieško naujų patirčių ir jomis dalinasi. Sausio 3 d. į mokytojos H. Kirilovos organizuojamą seminarą gausiai susirinko ne tik neseniai pradėję dirbti mokytojai, bet ir tie, kurie pageidavo atnaujinti savo žinias, įgyti naujos patirties.
Mokyklų tobulinimo programos plius (MTP plius) projektų „Technologijų, menų ir gamtos mokslų infrastruktūra“ ir „Bendrojo lavinimo mokyklų modernizavimas“ gautos dvi SMART interaktyvios lentos, todėl jau ir anksčiau vyko interaktyvių lentų naudojimo mokymai. Sausio 3 d. mokytojai išklausė UAB „Biznio mašinų kompanijos“ darbuotojo Andriaus Manzurovo paskaitą apie interaktyvios lentos naudojimo galimybes, apie įdomų ir patrauklų mokymą.
Gimnazijoje kabinetai kompiuterizuoti, todėl mokytojai ieško įvairių kompiuterio panaudojimo galimybių. Jau anksčiau domėjomės mokinių testavimu - tai palengvina mokytojo darbą, pagerina mokymo kokybę, sudomina mokinius. Sausio 5 d. informacinių technologijų mokytojos Zinos Tutinienės organizuotame seminare mokytojai turėjo puikią galimybę išbandyti testų kūrimo ir vykdymo sistemą eTest.lt.
               Gimnazijos mokytojų negąsdina būtinybė keistis, jie drąsiai sugeba priimti iššūkius, o stiprybės semiasi vieni iš kitų, iš savo patirties, gerosios praktikos.
                                                                                                                Direktorė Rima Guobienė


 

 

seminaras

 

 

 

 

Pamokų laikas

1. 800 - 845

2. 855 - 940

3. 950 - 1035

4. 1055 - 1140

5. 1205 - 1250

6. 1300 - 1345

7. 1350 - 1435

Kaip mus rasti

MG1

Projektai

pro-zalieji

efc-akademija

sveika mokykla_logotipas_25_m

url

mes rusiuojam

sazininga mokykla

EU-flag-Erasmus vect_POS-e1498045550334