Molėtų gimnazija

Naujienos

Laimėtas „Erasmus+“ projektų konkursas

erasmus         Molėtų gimnazijos mokytojos Valentina Janušienė ir Rita Kavaliauskaitė vasario mėnesį teikė 2018 m. programos „Erasmus+“ bendrojo ugdymo, profesinio mokymo ir suaugusiųjų švietimo 1 pagrindinio veiksmo (asmenų mobilumas mokymosi tikslais) projektų konkursui paraišką. Ir štai džiugi žinia – „Erasmus+“ programoje projektas „Inovatyvūs ugdymo metodai - mokinio ir mokytojo sėkmei“ laimėjo konkursą. 

Projekto tikslas - gerinti mokymo(si) kokybę, taikant inovatyvų mokymą gimnazijoje. Dvejų metų trukmės projekto poreikis - stiprinti inovatyvų, kūrybišką mokymą, taikant Integruoto dalyko ir Kalbos mokymo (IDKM/CLIL) metodiką (metodus, principus, veiklas) ugdymo(si) procese, siekiant ugdymo(si) kokybės; tikslingai integruoti informacines komunikacines technologijas į IDKM/CLIL  mokomųjų dalykų pamokose; gerinti užsienio kalbos gebėjimus įvairių kultūrų kontekste, stiprinti tarptautinius ryšius su kitų šalių mokyklomis dalyvaujant projektuose, pažinti ir suprasti kitas kultūras.        

Mokytojų komanda, dalyvaudama projekto veiklose, vyks į mobilumus mokymosi tikslais, darbo stebėjimo vizitus. Įgijus patirties kursuose ir vizituose mokytojai ugdymo(si) procese inovatyviai ir tikslingai taikys IDKM/CLIL metodus, kūrybiškai integruos IT priemones, rengs ir ves integruotas dalyko ir anglų kalbos pamokas, kurs interaktyvią duomenų bazę - talpinančią IDKM/CLIL mokomąją medžiagą, integruotų dalyko ir užsienio kalbos programų, pamokų bei užduočių pavyzdžius, naudingas nuorodas bei išleis elektroninį leidinį su mokomąja medžiaga bei dalinsis gerąja patirtimi. 

Molėtų gimnazijos mokytoja Rita Kavaliauskaitė,  

projekto „Inovatyvūs ugdymo metodai - mokinio ir mokytojo sėkmei“ koordinatorė

Šis projektas finansuojamas remiant Europos Komisijai. Šis straipsnis atspindi tik autoriaus požiūrį, todėl Komisija negali būti laikoma atsakinga už bet kokį jame pateikiamos informacijos naudojimą.


Pamokų laikas

1. 800 - 845

2. 855 - 940

3. 950 - 1035

4. 1055 - 1140

5. 1205 - 1250

6. 1300 - 1345

7. 1350 - 1435

Kaip mus rasti

MG1

Projektai

pro-zalieji

efc-akademija

sveika mokykla_logotipas_25_m

url

mes rusiuojam

sazininga mokykla

EU-flag-Erasmus vect_POS-e1498045550334