Molėtų gimnazija

Naujienos

Sėkmingi startai

IMG 20180518_104103 Gegužės 18 dieną Molėtų centriniame stadione vyko rajono mokyklų lengvosios atletikos varžybos, kuriose dalyvavo ir būrys mūsų gimnazijos sportininkų.

Varžybas pradėjo merginos. Jos bėgo 100 metrų. Šios rungties nugalėtoja – Kamilė Alimaitė iš Ia klasės, antra liko pirmokė Enija Šlikaitė. Vaikinų 100 metrų bėgimo rungtyje greičiausias buvo antrokas Gustas Petkevičius, antras – pirmokas  Žygimantas Girskas. Kamuoliuko metimo rungtyje nugalėjo antrokė Rima Bystrickytė. Ji kamuoliuką numetė 43,5 m. Šioje rungtyje iš vaikinų geriausiai sekėsi Justui Čimbarui iš Ic klasės. Kamuoliukas nuskriejo 86 metrus. Trečiąją vietą, numetęs kamuoliuką 76 metrus, laimėjo pirmokas Modestas Adomėnas. Šuolio į tolį rungties nugalėtoja tapo antrokė Gabrielė Raukštaitė. Ji nušoko 4,16 m. Abiturientas Deividas Balevičius į tolį nušoko 5,32 ir tapo šios rungties nugalėtoju, o Gustas Petkevičius, nušokęs 4,96 m liko trečias. Deividas pirmas buvo ir dar vienoje rungtyje. 800 metrų  jis atbėgo per 2,11,9 min. 400 metrų Gabrielė Raukštaitė atbėgo antra. Komandinėje rungtyje – estafetėje 4x100 abi gimnazijos komandos tapo nugalėtojomis. Kamilė Alimaitė, Enija Šlikaitė, Gabrielė Raukštaitė ir antrokė Greta Kuveikaitė estafetę įveikė per 1,00,30 min. Deividas Balevičius, Gustas Petkevičius, Justas Čimbaras ir Žygimantas Girskas estafetę nubėgo per 51,06 sekundės.

Rezultatai džiugina. Ačiū sportininkams, atstovavusiems mūsų gimnazijai.