Molėtų gimnazija

Naujienos

Tarptautinio projekto vietos veikla STEAM

EU-flag-Erasmus vect_POS-e1498045550334 2018 m. balandžio 10 d. I – IV klasių gimnazistai dalyvavo edukacinėje išvykoje Vilniuje programos „Erasmus+“ 2 pagrindinio veiksmo bendrojo ugdymo 2016 m. strateginių tarpmokyklinių partnerysčių projekto ,,Innovative Generation“ vietos veiklose, susijusiose su STEAM ugdymu. Edukacinės veiklos vyko Lietuvos centriniame archyve, Valstybės pažinimo centre ir VGTU ,,LinkMenų fabrike“.

Lietuvos centriniame archyve vyko STEAM edukacinis renginys, kurio metu mokiniai iš arčiau susipažino su dokumentų tvarkymu, kaip jie mikrofilmuojami ir skaitmeninami. Dokumentų restauravimo skyriuje turėjo galimybę stebėti dokumento restauravimą, specialistės paaiškino kaip atliekamas cheminis popieriaus tyrimas, kokiomis priemonėmis pristabdyti popieriaus senėjimą, kaip darbai konservuojami ir laikomi. Valstybės pažinimo centre gimnazistai  dalyvavo STEAM edukaciniame užsiėmime ,,Pažink, suprask, dalyvauk“, kuriame galėjo labiau susipažinti su Lietuvos tarmėmis, demografine padėtimi, švietimu, geografija, mokslo perspektyvomis, kartu tobulindami bendravimo ir bendradarbiavimo, problemų sprendimo gebėjimus, nes užduotis atliko dirbdami komandose. Vėliau VGTU ,,LinkMenų fabrike“ vyko STEAM edukacinė paskaita ,,Šiuolaikinės technologijos ir jų pritaikymas“ ir dalyvavo dirbtuvėse su edukaciniais elementais, kuriose susipažino su naujausiomis, moderniausiomis technologijomis, tokiomis kaip 3D spausdintuvas, augalų inkubatorius, dalyvavo viktorinoje. 

Edukacinė išvyka paliko neišdildomą įspūdį, privertė susimąstyti apie moderniausių technologijų svarbą mūsų gyvenime, praplėtė akiratį apie specializaciją gamtos mokslų srityje. Išklausę paskaitą, atlikę užduotis edukaciniuose užsiėmimuose gimnazistai įgijo naujų STEM žinių ir jas pagilino, patobulino savo gebėjimus ir įgūdžius, ugdėsi mokėjimo mokytis, problemų sprendimo kompetencijas.                                                                Neringa Andrejevaitė, Ineta Valodkaitė llb klasės mokinės,

Mokytoja Rita Kavaliauskaitė, projekto ,,Innovative Generation“ koordinatorė

Šis projektas finansuojamas remiant Europos Komisijai. Šis straipsnis atspindi tik autoriaus požiūrį, todėl Komisija negali būti laikoma atsakinga už bet kokį jame pateikiamos informacijos naudojimą.


1  2  3


Pamokų laikas

1. 800 - 845

2. 855 - 940

3. 950 - 1035

4. 1055 - 1140

5. 1205 - 1250

6. 1300 - 1345

7. 1350 - 1435

Kaip mus rasti

MG1

Projektai

pro-zalieji

efc-akademija

sveika mokykla_logotipas_25_m

url

mes rusiuojam

sazininga mokykla

EU-flag-Erasmus vect_POS-e1498045550334