Molėtų gimnazija

Naujienos

Gamtos mokslų savaitė Molėtų gimnazijoje

 Archimedo komanda atlieka protmusio uzduotis        Nuo pavasario lygiadienio – Pasaulinės Žemės dienos (kovo 20 d.) iki balandžio 22-osios – Tarptautinės motinos Žemės dienos daug dėmesio skiriama ekologinėms problemoms ir jų sprendimo būdų paieškoms. Molėtų gimnazijoje balandžio pradžioje vyko gamtos mokslų savaitė, kurios veiklose dalyvavo didžioji dalis gimnazistų.

Pirmąją dieną po pavasario atostogų gimnazijoje svečiavosi Vytauto Didžiojo universiteto lektoriai, kurie gimnazistus „supažindino“ su parazitais, netgi leido juos stebėti mikroskopu, pristatė tiriamojo darbo etapus bei papasakojo apie cheminius polimerus mūsų aplinkoje.

Antradienį susikaupę ir labai susidomėję chemijos pradžiamokslio gimnazijoje rinkosi pradinės mokyklos ketvirtokai lydimi mokytojų. Gimnazijoje jie turėjo progą pasikusti tikrais tyrėjais. „Pasipuošę“ apsauginiais akiniais ir baltais chalatais, jie įvairiais būdais mokėsi atpažinti medžiagas, stebėjo kaip reaguodamos jos keičia spalvą arba pasirodo kiti reakcijos požymiai. Mokytojai I.Kiliuvienei bendrauti su pradinukais padėjo mūsų pirmokai – atsakingieji laborantai.

Trečiadienį mokytoja I.Jančionytė dvi pirmokų klases pakvietė į protmūšį „Gamtos mokslai“. Šios pamokos laikas prabėgo nepastebimai. Gerai ir prasmingai laiką leido pirmokai spręsdami įdomias ir „suktas“ gamtos mįsles. Šioje pamokoje niekam nebuvo laiko nuobodžiauti.

Pati įdomiausia atrakcija laukė pernykštės respublikinės „Žaliosios olimpiados“ nugalėtojų komandos – jiekartu su mokytoja R.Mongirdiene  pasinaudojo ten laimėtu prizu – kelione į Vokietiją.

Na, o dar viena grupė savaitės pabaigoje vyko į Labanoro regioninį parką, ten dalyvavo edukacinėje programoje, viktorinoje „Ką žinai apie šikšnosparnius?, o tada kartu su mokytoja R.Dragūniene Labanoro girioje iškėlė gimnazistų pagamintus inkilus šikšnosparniams.

Taigi, tradicija pažymėti Žemės mėnesį išlaikyta, o tuo pačiu įvykdyta daug prasmingų veiklų, tobulinant visų dalyvavusių gamtamokslinę kompetenciją.

Direktorės pavaduotoja V.Dubauskienė

Pamokų laikas

1. 800 - 845

2. 855 - 940

3. 950 - 1035

4. 1055 - 1140

5. 1205 - 1250

6. 1300 - 1345

7. 1350 - 1435

Kaip mus rasti

MG1

Projektai

pro-zalieji

efc-akademija

sveika mokykla_logotipas_25_m

url

mes rusiuojam

sazininga mokykla

EU-flag-Erasmus vect_POS-e1498045550334