Molėtų gimnazija

Naujienos

Fotografijų paroda

IMG 1606


             Molėtų gimnazijoje atidaryta trečioko Dominyko Repečkos pirmoji  personalinė fotografijų paroda „Aštuoniolika“, skirta abiturientams.

Fotografų globėja Jolanta Liubeckaitė, atidarydama parodą, pasidžiaugė, kad Dominyko nuotraukos yra gerai įvertintos keliuose respublikiniuose konkursuose, eksponuotos parodose. Paroda pavadinta  „Aštuoniolika“, nes joje eksponuojama aštuoniolika fotodarbų, nuotraukose įamžinti aštuoniolikmečiai  - šiemet gimnaziją paliekantys abiturientai ir parodos atidarymo dieną Dominykas šventė aštuonioliktąjį gimtadienį.  Dominyką sveikino direktorės pavaduotoja ugdymui Vilija Dubauskienė, klasės auklėtojas Ramūnas Knezys ir bendraklasė Simona Umbrasaitė, mama, draugai, mokytojai. Abiturientų vardu kalbėjo Žiedūnė Dubnikovaitė. Šventinę nuotaiką kūrė pirmokės smuikininkės Augustė Tūbaitė ir Kotryna Burneikaitė.

Jolanta Liubeckaitė

105 3060  IMG 1578  IMG 1581  IMG 1582  IMG 1590  IMG 1592  IMG 1608

Paieška

Kaip mus rasti

MG1

Projektai

kuriame ateiti

mtp

mobis

colored-vyturys-eef799346564174574f62695d2421a9b

pro-drasinkime

svietimo ministerija

sac

pro-zalieji

pro-gmp

mokymasis

efc-akademija

sveika mokykla_logotipas_25_m

mukis

url

mes rusiuojam

egzaminatorius