Molėtų gimnazija

Naujienos

Neabejingi liaudies dailei

              Kovo 26 – balandžio 6 d. Širvintų kultūros centre vyko Lietuvos moksleivių liaudies dailės konkurso ,,Sidabro vainikėlis“ regioninio turo paroda. Konkursui buvo pateikta virš 100  sukurtų darbų, kurie priskiriami lietuvių liaudies vaizduojamosios dailės ir dailiųjų amatų žanrams.

Juos pristatė  moksleiviai iš Utenos, Molėtų, Anykščių, Ignalinos, Rokiškio, Zarasų, Švenčionių, Vilniaus, Visagino, Širvintų miestų bei rajonų. Konkurse dalyvavo dvi mūsų gimnazijos moksleivės: Indrė Šlepikaitė III kl. ( siuvinėjimas) ir Lina Jamantaitė IV kl.( odos darbai). Už tradicinės kultūros puoselėjimą buvo apdovanotos padėkomis ir atminimo dovanėlėmis.

Parodų ciklas sumanytas tam, kad mokyklinio amžiaus jaunimas galėtų parodyti savo darbus, kuriems įtaką daro liaudies menas ar dailieji amatai. Jaunieji kūrėjai skatinami tobulinti savo žinias, meninius gebėjimus, dailiųjų amatų įgūdžius ir varžytis dėl geriausiųjų vardo bei simbolinių prizų – sidabro vainikėlių. Respublikinis turas vyks gegužės pabaigoje, Kretingoje. Sėkmės kūrėjams!

 

Technologijų mokytoja Zita Spranginienė

Paieška

Kaip mus rasti

MG1

Projektai

kuriame ateiti

mtp

mobis

colored-vyturys-eef799346564174574f62695d2421a9b

pro-drasinkime

svietimo ministerija

sac

pro-zalieji

pro-gmp

mokymasis

efc-akademija

sveika mokykla_logotipas_25_m

mukis

url

mes rusiuojam

egzaminatorius