Molėtų gimnazija

Naujienos

Lankėsi Utenos RPM centro atstovai

 IMG 3093

      Artėja laikas kai gimnazijos II-ųjų kl. mokiniai turi priimti svarbius sprendimus dėl tolimesnio mokymosi gimnazijoje arba profesinėse mokyklose.

Tuo tikslu, balandžio 9 d. gimnazijoje lankėsi Utenos regiono profesinio mokymo centro atstovai, kurie supažindino mokinius, planuojančius tęsti mokymąsi profesinėse mokyklose, su Utenos profesinio mokymo centru, pristatė rengiamas specialybes, papasakojo apie stažuotes užsienyje, popamokinę veiklą. Tuo pačiu viešnios pakvietė mokinius balandžio 24 d. apsilankyti profesinio mokymo centre ir iš arčiau susipažinti su laboratorijomis, praktiškai išbandyti pageidaujamą profesinį mokymąsi.

UK koordinatorė V. Mateikienė

Paieška

Kaip mus rasti

MG1

Projektai

kuriame ateiti

mtp

mobis

colored-vyturys-eef799346564174574f62695d2421a9b

pro-drasinkime

svietimo ministerija

sac

pro-zalieji

pro-gmp

mokymasis

efc-akademija

sveika mokykla_logotipas_25_m

mukis

url

mes rusiuojam

egzaminatorius