Molėtų gimnazija

Naujienos

Padėka gimnazistams

            105 3011Lietuvos  mokyklose jau devintus metus, šiais metais, kovo 19-23 dienomis,  vyko Emocinės paramos tarnybos organizuojama Veiksmo savaitė „Be patyčiųˮ. Pernai metais gimnazijos psichologė Jūratė Laurinavičiūtė pasiūlė,  šios savaitės metu,  III ir IV klasių gimnazistams pravesti klasių valandėles 5-8 klasių progimnazijos mokiniams.

Ši iniciatyva susilaukė nemažo susidomėjimo, net 19 gimnazistų atsiliepė į šią iniciatyvą. Šiais metais į kvietimą atsiliepė, jau net 25 gimnazistai ir įsijungė,  net ir  I ir II gimnazijos klasių mokiniai. Gimnazistai vedė klasės valandėles tema „Kaip pasirinksi tu”? Jų metu jie skatino mokinius analizuoti pateiktas  patyčių  situacijas, kaip kiekvienas jų asmeniškai pasielgtų tose situacijose,  po to  aptarinėjo, diskutavo su klasės draugais, svarstė koks elgesys būtų tinkamas ir koks ne, ir kodėl. Progimnazijos mokiniai su susidomėjimu klausė vyresniųjų savo draugų, noriai atliko užduotis, uždavinėjo klausimus, buvo patenkinti savo „jaunaisiais” mokytojais. Gimnazistų drąsa, pasitikėjimas savimi, gebėjimas bendrauti su progimnazijos mokiniais skatino ir progimnazijos mokinius šiek tiek „ūgtelėti”, atsakingiau bendrauti, būti jautresniems, žinoti kaip gali padėti draugui, mokėsi kurti  pozityvesnius tarpusavio santykius.   

Progimnazijos direktorius Kazimieras Karalius kovo 30d. gimnazijos bibliotekoje įteikė šiems  gimnazistams padėkos raštus, kalbėdamas, kad tokia iniciatyva jie  prisideda prie geresnio progimnazijos mikroklimato kūrimo. Padėkos žodį gimnazistams tarė ir gimnazijos direktorė Rima Guobienė pasidžiaugdama šia gražia iniciatyva, ir kad toks gausus būrys savanorių gimnazistų dalyvavo šioje iniciatyvoje, kad tuo jie parodo savo  aktyvumą, pilietiškumą, gebėjimą bendrauti ir bendradarbiauti, ugdo kitų mokinių  sąmoningumą, prisideda prie saugesnės mokyklos kūrimo.  

Nuotraukos socialinės pedagogės Jolantos Liubeckaitės 

Gimnazijos psichologė Jūratė Laurinavičiūtė


105 3021  105 3022  105 3025  105 3026

Paieška

Kaip mus rasti

MG1

Projektai

kuriame ateiti

mtp

mobis

colored-vyturys-eef799346564174574f62695d2421a9b

pro-drasinkime

svietimo ministerija

sac

pro-zalieji

pro-gmp

mokymasis

efc-akademija

sveika mokykla_logotipas_25_m

mukis

url

mes rusiuojam

egzaminatorius