Molėtų gimnazija

Naujienos

Bendradarbiavimas tęsiasi

                             Dauguma Molėtų gimnazijos mokinių yra Molėtų progimnazijos auklėtiniai.

Siekdami, kad  mokiniai geriau adaptuotųsi naujoje mokykloje, ir suprasdami, koks svarbus ir atsakingas perėjimo iš vienos mokyklos į kitą žingsnis, abiejų ugdymo įstaigų įvairių dalykų mokytojai metodinėse grupėse susirinko pasidalinti darbo patirtimi. Be to, gimnazijos mokytojai išsakė savo lūkesčius dėl mokinių pasirengimo gimnazijai tiek dalykiniu, tiek emociniu - psichologiniu požiūriu. Pedagogai aptarė įvairius pamokose taikomus darbo metodus, vadovėlius,  IT panaudojimo ugdymo procese  galimybes, diskutavo, kaip padėti mokymosi sunkumų turintiems mokiniams.

 Smagu, kad bendradarbiaujame, juk, anot Ž. Žuberto „Mokyti - reiškia dvigubai mokytis“.

Metodinės tarybos pirmininkė Regina Mongirdienė

Paieška

Kaip mus rasti

MG1

Projektai

kuriame ateiti

mtp

mobis

colored-vyturys-eef799346564174574f62695d2421a9b

pro-drasinkime

svietimo ministerija

sac

pro-zalieji

pro-gmp

mokymasis

efc-akademija

sveika mokykla_logotipas_25_m

mukis

url

mes rusiuojam

egzaminatorius