Bendradarbiavimas tęsiasi

Dauguma Molėtų gimnazijos mokinių yra Molėtų progimnazijos auklėtiniai.

Siekdami, kad  mokiniai geriau adaptuotųsi naujoje mokykloje, ir suprasdami, koks svarbus ir atsakingas perėjimo iš vienos mokyklos į kitą žingsnis, abiejų ugdymo įstaigų įvairių dalykų mokytojai metodinėse grupėse susirinko pasidalinti darbo patirtimi. Be to, gimnazijos mokytojai išsakė savo lūkesčius dėl mokinių pasirengimo gimnazijai tiek dalykiniu, tiek emociniu - psichologiniu požiūriu. Pedagogai aptarė įvairius pamokose taikomus darbo metodus, vadovėlius,  IT panaudojimo ugdymo procese  galimybes, diskutavo, kaip padėti mokymosi sunkumų turintiems mokiniams.

Smagu, kad bendradarbiaujame, juk, anot Ž. Žuberto „Mokyti - reiškia dvigubai mokytis“.

Metodinės tarybos pirmininkė Regina Mongirdienė