Molėtų gimnazija

Naujienos

„Čiurlionis įkvepia“

1

             Dar prieš sulaukiant naujų metų mes, IIa klasės mokiniai, gruodžio 12d. turėjome galimybę apsilankyti „Nacionaliniame M. K. Čiurlionio dailės muziejuje“ ir sudalyvauti programoje „Čiurlionis įkvepia“.

Prieš tai, muzikos pamokų metu, žiūrėjome filmą „Laiškai Sofijai“, taip susipažindami ir aptardami kompozitoriaus, dailininko gyvenimą. Nuvykę į Kauną, likome nustebinti. Ramioje ir jaukioje atmosferoje išklausėme gidės pasakojimų apie patį dailininką ir jo piešinius. Taip pat, turėjome galimybę pasvajoti ir jo kūriniuose įžvelgti individualų vaizdą. Vėliau klausėmės jo muzikos. O po viso to, rašėme laiškus. Ne bet kokius: ant lapų su jo piešinių fragmentais, rašalu ir plunksna bei jo paties kūrinių citatų iškarpomis. Galiausiai juos parsivežėme kaip tikrus suvenyrus namo. Bet už viso to slėpėsi tikslas- viską pristatyti mūsų krikštavaikiams. Stengėmės viską padaryti kuo panašiau ir įkelti juos į savotišką muziejų. Jie taip pat išgirdo apie M. K. Čiurlionį, matė jo dailės kūrinius bei girdėjo jo kūrybą. Vėliau dalyvavo viktorinoje, kurioje visos keturios grupės pasirodė puikiai ir taškų persvara buvo nedidelė. Galiausiai, patys turėjo galimybę rašyti tokius pat laiškus kaip, kad mes rašėme. Popietės pabaigoje mūsų klasė girdėjo gražius pirmokų atsiliepimus apie renginį, o mes džiaugiamės, kad patiko. Ačiū jiems už dalyvavimą! Ta proga, besidalindami puikia nuotaika ir gerai praleistu laiku, mūsų klasė kiekvienam gimnazistui linki tinkamai pasirinkti savo ateities kelią ir taria šiuos M. K. Čiurlionio žodžius: „Kad būtum žmogus, argi būtinai reikia turėti ant kaktos prilipdytą ženklą, t. y. būti kurpium, inžinierium, kunigu ar muziku?“ .

Agnė Žvinytė IIa

2  3  4  5  6  7  8  9

Paieška

Kaip mus rasti

MG1

Projektai

kuriame ateiti

mtp

mobis

colored-vyturys-eef799346564174574f62695d2421a9b

pro-drasinkime

svietimo ministerija

sac

pro-zalieji

pro-gmp

mokymasis

efc-akademija

sveika mokykla_logotipas_25_m

mukis

url

mes rusiuojam

egzaminatorius