Molėtų gimnazija

Naujienos

Būk pilietiškas ir atsakingas 2

IMG 3058


Tai Nevyriausybinės organizacijos VŠĮ „Projektų valdymo ir mokymo centras“ ir Policijos departamento projektas, skirtas stiprinti jaunimo pilietinę brandą ir ugdyti pilietinį sąmoningumą, didinti jaunimo nepakantumą korupcijai ir dalyvavimo galimybes viešojo valdymo procesuose.

Projektu siekiama perteikti jaunimui gerąją policijos patirtį kovojant su smulkiąja korupcija bei korupcijos prevencijos patirtį viešojo sektoriaus srityje, skatinti jaunimą aktyviau dalyvauti viešo valdymo procesuose, būti nepakančiu korupcijai ir nebijoti pranešti apie galimai neskaidrius dalykus, vykstančius viešajame sektoriuje.

Projekto mokymuose dalyvavo 24 I-III klasių gimnazistai.

Renginį vedė VŠĮ „Projektų valdymo ir mokymo centro“ atstovai ir Policijos departamento pareigūnė. Gimnazistams pateikta daug analitinių situacijų, diskusijų ir kūrybinių elementų bei filmuotų situacijų. Renginio metu vyko konkursai, buvo teikiami prizai, o galiausiai kiekviena komanda turėjo atlikti kūrybinę užduotį viešo valdymo, korupcijos tema. Kūrybiškiausiai pasirodė gimnazistų komanda, pasivadinusi „STT“.

Projekto koordinatorė gimnazijoje V. Mateikienė


IMG 3059  IMG 3062  IMG 3064  IMG 3065  IMG 3068  IMG 3075  IMG 3078  IMG 3080


Paieška

Kaip mus rasti

MG1

Projektai

kuriame ateiti

mtp

mobis

colored-vyturys-eef799346564174574f62695d2421a9b

pro-drasinkime

svietimo ministerija

sac

pro-zalieji

pro-gmp

mokymasis

efc-akademija

sveika mokykla_logotipas_25_m

mukis

url

mes rusiuojam

egzaminatorius