Molėtų gimnazija

Naujienos

Tradicinis gimnazistų koncertas

1

       Pasitikdama Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną, gimnazijos bendruomenė pakvietė molėtiškius ir miesto svečius į šventinį dvidešimt antrąjį  Kovo 11-osios koncertą „Yra tokia šalis“. 

Į jį buvo kviečiami visi – ir tie, kurie virpančiomis širdimis stebėjo prieš 28-eris metus vėl kylančią trispalvę, ir nepriklausomos Lietuvos vaikai bei anūkai.

Kaip ir kasmet gimnazistai originaliais pasirodymais nustebino visus, Kovo 11-osios išvakarėse apsilankiusius gimnazistų koncerte. Šventinę nuotaiką kūrė specialiai Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai parengta programa, išsiskirianti lietuviškumu ir jaunatviškumu. Pagrindinė atliekamų kūrinių mintis – tikėjimas valstybe bei jos ateitimi, jaunų žmonių meilė artimui ir Tėvynei. Šis koncertas – tai bendrystės atspindy: „Tai meilė, kurią puoselėjame ir saugome. Mes mylime ir vienas kitą, ir savo žemę, kurią siejame su gyvenimu, su ateitimi“. Dėkojame koncerte dalyvavusių kolektyvų vadovams: Jolantai Žalalienei, Rūtai Vekerotienei, Kristinai Knezienei, Giedrei Bernotaitei, Rūtai Vyšniauskienei, Ritai Pelakauskienei, Gretai Magalinskai, Žiedūnei Bubnikovaitei, Andriui Žiaučiui.

  

Direktorės pavaduotoja ugdymui Genovaitė Marcinkėnienė
Dominyko Repečkos nuotraukos

2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16

Paieška

Kaip mus rasti

MG1

Projektai

kuriame ateiti

mtp

mobis

colored-vyturys-eef799346564174574f62695d2421a9b

pro-drasinkime

svietimo ministerija

sac

pro-zalieji

pro-gmp

mokymasis

efc-akademija

sveika mokykla_logotipas_25_m

mukis

url

mes rusiuojam

egzaminatorius