Tradicinis gimnazistų koncertas

1

Pasitikdama Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną, gimnazijos bendruomenė pakvietė molėtiškius ir miesto svečius į šventinį dvidešimt antrąjį  Kovo 11-osios koncertą „Yra tokia šalis“.

Į jį buvo kviečiami visi – ir tie, kurie virpančiomis širdimis stebėjo prieš 28-eris metus vėl kylančią trispalvę, ir nepriklausomos Lietuvos vaikai bei anūkai.

Kaip ir kasmet gimnazistai originaliais pasirodymais nustebino visus, Kovo 11-osios išvakarėse apsilankiusius gimnazistų koncerte. Šventinę nuotaiką kūrė specialiai Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai parengta programa, išsiskirianti lietuviškumu ir jaunatviškumu. Pagrindinė atliekamų kūrinių mintis – tikėjimas valstybe bei jos ateitimi, jaunų žmonių meilė artimui ir Tėvynei. Šis koncertas – tai bendrystės atspindy: „Tai meilė, kurią puoselėjame ir saugome. Mes mylime ir vienas kitą, ir savo žemę, kurią siejame su gyvenimu, su ateitimi“. Dėkojame koncerte dalyvavusių kolektyvų vadovams: Jolantai Žalalienei, Rūtai Vekerotienei, Kristinai Knezienei, Giedrei Bernotaitei, Rūtai Vyšniauskienei, Ritai Pelakauskienei, Gretai Magalinskai, Žiedūnei Bubnikovaitei, Andriui Žiaučiui.

Direktorės pavaduotoja ugdymui Genovaitė Marcinkėnienė
Dominyko Repečkos nuotraukos