Molėtų gimnazija

Naujienos

Šimtažodis laiškas Lietuvai

                 Vienintelė sąlyga - 100 žodžių – gražiai ir prasmingai ir kartu originaliai sukibusių, vieningai kaip ir visa tauta stojančių į gretą, kad išaugintų ir pražydintų kuo nuostabiausią žodžių žiedą Lietuvai šimtmečio proga.

Regis, visai paprastas, bet kartu ir  nelengvas iššūkis, į kurį pakvietė Maironio literatūros muziejus, skelbdamas konkursą „100 žodžių Lietuvai“, vykusį vasario – kovo mėn.. Šimto originalių, savitai, bet labai nuoširdžiai ir su meile sudėliotų žodžių iššūkį priėmė ir šešios Molėtų gimnazijos mokinės – A. Tūbaitė, S. Bronikaitė, D. Arlickaitė, I. Narauskaitė, K. Kanapienytė (mokytoja D. Sičiūnienė) ir K. Gvozdaitė (mokytoja L. Urbanavičienė).  Gimnazistės rinkosi įvairias  kūrybos formas – miniatiūrą, esė, eilėraštį, svarbiausia buvo viena – įtikinti ir pavergti jausmo autentiškumu, žodžio taiklumu, netikėta sąsaja ir patriotišku užsidegimu. Už gražų dalyvavimą konkurse merginos apdovanotos Maironio literatūros muziejaus padėkomis. Smagu, kad Molėtų gimnazistai neabejingi lietuvybei ir  kūrybiniu žodžiu tai patvirtina.

Lietuvių kalbos mokytoja L. Urbanavičienė 

Paieška

Kaip mus rasti

MG1

Projektai

kuriame ateiti

mtp

mobis

colored-vyturys-eef799346564174574f62695d2421a9b

pro-drasinkime

svietimo ministerija

sac

pro-zalieji

pro-gmp

mokymasis

efc-akademija

sveika mokykla_logotipas_25_m

mukis

url

mes rusiuojam

egzaminatorius