Molėtų gimnazija

Naujienos

Nekasdieniškas susitikimas

                    1

               Kovo 9 d – neeilinė diena Vido Bareikio gerbėjams gimnazijoje. Į mokyklą atvyko šis žinomas ir įdomus aktorius, režisierius kompozitorius ir atlikėjas.

Lietuvoje vykdoma Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuota nacionalinės socialinio saugumo kampanija „Už saugią Lietuvą“. Jos ambasadorius yra ir Vidas Bareikis, nuo vasario 10 d pradėjęs koncertinį turą per Lietuvą. Jo metu svečias atvyko į Molėtų  gimnaziją, susitiko su mokiniais kalbėjo apie patyčias, jų priežastis ir galimas pasekmes. Pokalbio metu buvo pristatyta pati patyčių tema, kuri yra labai aktuali, taip pat atlikėjas kalbėjo apie savo patirtis, atsakė į mokinių klausimus.

Vidas Bareikis – dainininkas, originalumu ir netikėtumais visada stebinantis atlikėjas, savo gerbėjus pradžiugino įspūdinga daina. Atliekama daina sužavėjo visus mokinius, kurie, nors ir nedrąsiai, įsiliejo į jos atlikimą.

Visi dalyviai liko patenkinti šiuo nekasdienišku susitikimu.

 

Direktorės pavaduotoja ugdymui Genovaitė Marcinkėnienė
Vidos Juknevičienės nuotraukos

2  3  4

Paieška

Kaip mus rasti

MG1

Projektai

kuriame ateiti

mtp

mobis

colored-vyturys-eef799346564174574f62695d2421a9b

pro-drasinkime

svietimo ministerija

sac

pro-zalieji

pro-gmp

mokymasis

efc-akademija

sveika mokykla_logotipas_25_m

mukis

url

mes rusiuojam

egzaminatorius