Refleksijos diena

IMG 1239

Diena prieš žiemos atostogas Molėtų gimnazijoje buvo kitokia, netikėta ne tik pirmokams, kurie mūsų ugdymo įstaigoje dar vis atranda naujų veiklų, bet ir senbuviams.

Pasveikinę Lietuvą ir vieni kitus su šimtmečio jubiliejumi, visi rinkosi klasėse laukdami svečių ir tikėdamiesi naujų patirčių. Nuo pat ryto į gimnaziją rinkosi aukštųjų mokyklų atstovai (VGTU, VU, UK, LKA), kurie ne tik pristatė studijų programas, bet ir organizavo įtraukiančias veiklas. Ieškoti savo ateities galimybių mokė Molėtų švietimo centro metodininkės D.Jucienė ir A.Vidžiūnienė, darbo biržos darbuotoja E. Ivaškevičienė, gamtos paslaptis pristatė Mindūnų muziejaus atstovas A. Gaidamavičius. Žmogaus galimybes ir kartais ne tik pozityvias pristatė gydytojas psichiatras J. Urbutis bei priklausomybės ligų reabilitacijos centro „Nugalėtojų akademija“ atstovai, Socialinės paramos centro vadovė J. Burbaitė. Projektuoti savo ateitį mokė kalba. lt atstovas, apie pagalbos artimam būtinybę kalbėjo Kraujo centro darbuotoja, PK pareigūnas A. Čiža kalbėjo ne tik apie administracinę atsakomybę, bet ir prisiminė keliones į egzotiškas šalis, akcentavo kalbų mokėjimo svarbą.

Mažiausieji gimnazistai, pirmokai, įdomių ir prasmingų veiklų rado Molėtų rajono viešojoje bibliotekoje. Jau antrojoje Refleksijos dienoje sulaukiame Jaunimo erdvės atstovų, kurie pristato užsiėmimus, kviečiančius bendrystei.

O svarbiausias šios dienos tikslas - pokalbis su klasė auklėtoju, kuris padėjo pažvelgti į save iš šalies, o tada susidėlioti prioritetus, numatyti kelius, vedančius tikslų link.

Direktorės pavaduotoja ugdymui Vilija Dubauskienė

Jolantos Liubeckaitės nuotraukos