Molėtų gimnazija

Naujienos

Gimnazistai dalyvavo „Labaiteatro“ spektaklyje

Kas yra teisybė, meilė ir draugystė? Kaip išlikti savimi ir nepalūžti brutalioje realybėje, kuri neleidžia tau būti kitokiam, savitam? Ar šeima yra žmogaus gyvenimo atspara? Tokius klausimus vasario 12 dieną Molėtų kultūros centro salėje sprendė „Labaiteatro“ aktorių trupė ir teatro režisierė Agnė Sunklodaitė savo spektaklyje „Įsilaužėlis“, kurį dovanojo Molėtų gimnazijos mokiniams. Aktualios šių dienų problemos, perteiktos drąsiame ir provokuojančiame spektaklyje, regimos jauno didmiesčio žmogaus akimis. Kasdienybe persmelkta būtis atveria kraujuojančią visuomenės žaizdą – žmonių moralė pairusi, dominuoja materialinės vertybės ir nenuoširdūs santykiai, provokuojantys smurtą. Jaunas, dvasingas, jautrus žmogus pasmerktas pražūčiai, tačiau viltį išsilaikyti ir išlaikyti moralinį taurumą suteikia meilė.

Tiesmukas, atviras ir kartu labai nuoširdžiai į jauno žmogaus, paauglio, sąmoningumą ir jautrumą apeliuojantis spektaklis gimnazistams neprailgo ir suteikė kitokią galimybę ugdymo ir ugdymosi procesui. Labai dėkojame „Labaiteatrui“ už suteiktą galimybę matyti, jausti, galvoti kitaip, naujau ir labai drąsiai.

Lietuvių k. mokytoja L.Urbanavičienė

Pamokų laikas

1. 800 - 845

2. 855 - 940

3. 950 - 1035

4. 1055 - 1140

5. 1205 - 1250

6. 1300 - 1345

7. 1350 - 1435

Kaip mus rasti

MG1

Projektai

pro-zalieji

efc-akademija

sveika mokykla_logotipas_25_m

url

mes rusiuojam

sazininga mokykla

EU-flag-Erasmus vect_POS-e1498045550334