Studijų 2018 paroda „Įjunk ateitį“

Ar žinai, kad klausimas „Kur studijuoti?“ šiandien nėra toks aktualus, nes žinios nuolat kinta, o nuspėti populiariausių ateities specialybių negali niekas. Svarbiausias ir vienintelis dalykas, kuris yra vertinamas šiandien ir bus svarbus ateityje -  gebėjimas prisiderinti prie nuolat kintančių rinkos sąlygų ir turėti ne vieną kompetenciją.

Molėtų gimnazijos III-IV klasių 50–ties mokinių išvykos į Studijų 2018 parodą tikslas ir buvo susipažinti su visų Lietuvos universitetų ir kolegijų siūlomomis specialybėmis ir studijų sąlygomis, perspektyviausiomis profesijomis ir amatais, karjeros ir verslo perspektyvomis, savanorystės galimybėmis, įsitraukti ir išbandyti profesijas gyvai, pabendrauti su užsienio universitetų atstovais, pasisemti patirties ir gauti praktinių patarimų iš žinomų verslininkų, išmokti geriau pažinti save, formuoti tikslus, planuoti ateitį.

Dėkojame VšĮ „Baltas lapas“, kuri vykdydama projektą „Profesinio mokymo ir mokymosi visą gyvenimą populiarinimas Lietuvoje“, projekto nr. 09.4.1-esfa-v-713-01-0001, suteikė mūsų gimnazistams ne tik nemokamą transportą į parodą, bet ir nemokamą užkandį lankantis parodoje.

UK koordinatorė V. Mateikienė