Molėtų gimnazija

Naujienos

Projektas „Kūrybiškumą skatinančių edukacinių erdvių kūrimas Molėtų gimnazijos vidaus patalpose“

Kuriame Lietuvos ateiti

Projekto, finansuojamo iš Europos regioninės plėtros fondo, 2014–2020 metų ES fondų investicijų veiksmų programos „Kuriame Lietuvos ateitį“, tikslas – prisidėti prie bendrojo ugdymo įstaigų veiklos efektyvumo didinimo Molėtų rajone. Projektui įgyvendinti skirta 361 401 Eur Europos Sąjungos investicijų ir Molėtų rajono savivaldybės biudžeto lėšų. Projekto vykdytojas – Molėtų rajono savivaldybės administracija.

Gimnazijos bendruomenės lūkestis – modernizuoti aktų ir sporto sales, sukurti kūrybiškumą skatinančias edukacines erdves.

Molėtų gimnazijos aktų salėje vyksta srautinės, menų pamokos bei neformaliojo švietimo užsiėmimai, tradiciniai gimnazijos renginiai, debatai, protmūšiai, susitikimai, respublikiniai renginiai, nacionalinių ir tarptautinių projektų veiklos. Tačiau gimnazijos aktų salei trūksta funkcionalumo, modernumo, sunku ją pritaikyti aktyviam mokymuisi, sudėtinga įgyvendinti scenografijos idėjas, puikūs mokinių kūrybiniai sumanymai žlunga, jų kūrybinės galios ribojamos. Moderniai įrengta aktų salė suteiks mokytojams ir mokiniams laisvę susikurti ugdymosi erdvę, laisviau rinktis aktyvius, bendradarbiavimą skatinančius metodus, galimybę vizualizuoti mokymą, ugdymosi procesą paversti kiekvienam mokiniui įdomiu, žaismingu tyrinėjimu. Aktų salė bus lengvai transformuojama į kino teatro salę, kurioje vyks filmų, virtualios realybės (3D) mokomųjų filmų peržiūra. Planuojama įrengti modernią sceną, automatiškai valdomą langų užtemdymą, įsigyti profesionalią įgarsinimo ir apšvietimo įrangą, didelės raiškos projektorių, interaktyvias paneles. Bus įsigytos modernios kėdės, įvairių spalvų pufai, lengvai transportuojami laiptai, kurie sukurs amfiteatro salę. Aktų salė lengvai transformuosis į įvairias erdves: grupiniam darbui, mokymuisi bendradarbiaujant, debatams, integruotoms pamokoms, aktyviems susirinkimams ir kt. Per menų pamokas ar ruošdamiesi renginiams, mokiniai įsitrauks į kūrybinį procesą: jie kurs scenografiją, turės galimybę naudotis modernia ir profesionalia įranga ir įgis renginių įgarsinimo, apšvietimo įgūdžių – tai bus puiki galimybė išbandyti save renkantis profesiją. Aktų salė taps susibūrimų, saviugdos, bendravimo vieta.

Molėtų gimnazijos sporto salei reikalingas remontas, ji nėra funkcionali ir patraukli mokiniams, todėl džiaugiamės galimybe kūno kultūros pamokas vesti erdviose Molėtų progimnazijos ir Molėtų sporto centro salėse bei sporto stadione. Siekiant paskatinti mokinių fizinį aktyvumą gimnazijos sporto salėje, labiau sudominti mokinius sveika gyvensena, modernizavus sporto salę bus siūloma didesnė sportinių veiklų pasiūla: krepšinis, tinklinis, sportiniai šokiai, aerobika, gimnastika, ištvermės ugdymui bus įrengta kopimo siena, jėgos ugdymui įsigytas interaktyvus rankų jėgos fiksatorius, priemonės bokso ir jogos treniruotėmis. Bus įrengtos persirengimo patalpos, dušinės. Renovuotoje sporto salėje vyks įdomesnės, patrauklesnės, įvairius gimnazijos bendruomenės poreikius tenkinančios sportinės veiklos. Savo išskirtinumu sporto salė taps traukos centru.

Organizuodami ugdymo procesą naujose moderniose aplinkose, turėsime daugiau galimybių kūrybiškumo ugdymui siekiant kiekvieno ugdytinio asmeninės pažangos.

Projektas bus baigtas įgyvendinti, kai, atlikus gimnazijos pastato kapitalinį remontą, bus pasiekta ne žemesnė kaip C energinio naudingumo klasė. Šiuo metu gimnazijoje jau pakeista stogo danga, šildymo sistema, įrengta vėdinimo sistema, laukia gimnazijos pastato apšiltinimo darbai.

 

                                            Molėtų gimnazijos direktorė R. Guobienė

Pamokų laikas

1. 800 - 845

2. 855 - 940

3. 950 - 1035

4. 1055 - 1140

5. 1205 - 1250

6. 1300 - 1345

7. 1350 - 1435

Kaip mus rasti

MG1

Projektai

pro-zalieji

efc-akademija

sveika mokykla_logotipas_25_m

url

mes rusiuojam

sazininga mokykla

EU-flag-Erasmus vect_POS-e1498045550334