Molėtų gimnazija

Naujienos

Apdovanoti antrokai

105 2949

Antrų klasių gimnazistai dalyvavo piešinių konkurse „Korupcijai - ne“. Gimnazijoje lankėsi Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Imuniteto skyriaus viršininkas Sergejus Dubinovas, kuris įteikė mokiniams policijos generalinio komisaro Lino Pernavos padėką už dalyvavimą konkurse ir Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininko pavaduotojo Sauliaus Navarsko padėką mokytojai Eglei Žalienei - už mokinių skatinimą dalyvauti konkurse, skirtame Tarptautinei antikorupcijos dienai. Džiaugiamės pilietiškais mūsų gimnazistais.

 

Direktorės pavaduotoja ugdymui Genovaitė Marcinkėnienė

Jolantos Liubeckaitės nuotraukos

105 2956 105 2958

Paieška

Kaip mus rasti

MG1

Projektai

kuriame ateiti

mtp

mobis

colored-vyturys-eef799346564174574f62695d2421a9b

pro-drasinkime

svietimo ministerija

sac

pro-zalieji

pro-gmp

mokymasis

efc-akademija

sveika mokykla_logotipas_25_m

mukis

url

mes rusiuojam

egzaminatorius