Molėtų gimnazija

Naujienos

Studentai grįžta į gimnaziją

Gerda Klimaite           Molėtų gimnazijos bendruomenė džiaugiasi gražia tradicija – naujame amplua grįžusiais absolventais. Kartu su gamtos mokslų mokytojais pamokas veda studentai, dar visai neseniai patys sėdėję moksleiviškame suole. Rudenį fizikos pamoką vedė VGTU pirmakursis Lukas Banevičius, o su lazerių teorija ir pritaikymu supažindino KTU pirmakursė Gerda Klimaitė. Šių metų abiturientai įdėmiai klausė savo kolegų bei aktyviai dalyvavo jų organizuotose veiklose, atsakingai atliko pateiktas užduotis, padedami mokytojos įsivertino savo pasiekimus.

          Biologijos pamokoje mediko specialybę pristatė „be penkių minučių“ gydytojas Matas Mongirdas, akcentuodamas mokykloje įgytų žinių ir gebėjimų svarbą, ypač pabrėždamas būtinybę mokėti mokytis, organizuoti ir apskirstyti savo laiką.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Vilija Dubauskienė

Paieška

Kaip mus rasti

MG1

Projektai

kuriame ateiti

mtp

mobis

colored-vyturys-eef799346564174574f62695d2421a9b

pro-drasinkime

svietimo ministerija

sac

pro-zalieji

pro-gmp

mokymasis

efc-akademija

sveika mokykla_logotipas_25_m

mukis

url

mes rusiuojam

egzaminatorius