Studentai grįžta į gimnaziją

Gerda Klimaite           Molėtų gimnazijos bendruomenė džiaugiasi gražia tradicija – naujame amplua grįžusiais absolventais. Kartu su gamtos mokslų mokytojais pamokas veda studentai, dar visai neseniai patys sėdėję moksleiviškame suole. Rudenį fizikos pamoką vedė VGTU pirmakursis Lukas Banevičius, o su lazerių teorija ir pritaikymu supažindino KTU pirmakursė Gerda Klimaitė. Šių metų abiturientai įdėmiai klausė savo kolegų bei aktyviai dalyvavo jų organizuotose veiklose, atsakingai atliko pateiktas užduotis, padedami mokytojos įsivertino savo pasiekimus.

Biologijos pamokoje mediko specialybę pristatė „be penkių minučių“ gydytojas Matas Mongirdas, akcentuodamas mokykloje įgytų žinių ir gebėjimų svarbą, ypač pabrėždamas būtinybę mokėti mokytis, organizuoti ir apskirstyti savo laiką.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Vilija Dubauskienė