Molėtų gimnazija

Naujienos

Vakaras su muzikos ritmu

muzik

          Sausio 19 dieną Molėtų gimnazijos mokinių taryba kvietė šiltai praleisti penktadienio vakarą su muzika. Renginį pradėjo vedėjos Simona Umbrasaitė ir Luknė Židonytė pakviesdamos naujai susikūrusią Dovilės ir Auritos Petrulytės duetą. Po jų pasirodė Eigirdas Gečys su daina "Creep".

          Vakarą paįvairino žaidimai apie muziką. Po žaidimų galėjome išgirsti  Medos Petrošiūtės ir Gabrielės Dirmaitės duetą, vis sugrįžtančią pasisvečiuoti gimnazijoje Ditą Lilionytę bei Žiedūnės Dubnikovaitės , Domo Kazlo ir Jokūbo Toločkos grupę. Renginyje turėjome svečią iš Anykščių r. Troškūnų gimnazijos. Aurimas atliko  tris savo kūrybos dainas. Renginį vainikavo  2016 metų Gimnazijos talentų nugalėtojas Giedrius Gečys. 

                                                                                      Agnė Jurgelėnaitė, IIIb klasė

muzikos muzikos vak

Paieška

Kaip mus rasti

MG1

Projektai

kuriame ateiti

mtp

mobis

colored-vyturys-eef799346564174574f62695d2421a9b

pro-drasinkime

svietimo ministerija

sac

pro-zalieji

pro-gmp

mokymasis

efc-akademija

sveika mokykla_logotipas_25_m

mukis

url

mes rusiuojam

egzaminatorius