Respublikinė viktorina „Pažink aviacijos pasaulį“

100 0879

Sausio 18 dieną Molėtų gimnazijoje vyko žurnalo ,, Aviacijos Pasaulis" organizuojama respublikinė viktorina ,,Pažink aviacijos pasaulį". Šiam renginiui mokiniai ruošėsi kiekvieną mėnesį skaitydami žurnalus, kuriuose buvo publikuojami Broniaus Merkio straipsniai.

Ši viktorina suteikė galimybę mokiniams nors trumpam pabūti aviacijos inžinieriais, kurie tyrinėja kiekvieną orlaivio konstrukciją ar detalę. Pasiruošimas viktorinai tapo puikiu laisvalaikio praleidimo būdu ir aviacijos mylėtojams, ir žmonėms, kurie mėgsta fiziką. Be galo džiugu, jog mūsų mokykloje vis daugėja žmonių, kurie jaučia meilę lėktuvams ir savo gyvenimą sieja su aviacija. Tad tikimės, jog aviacijos viktorinos ir toliau vyks mūsų mokykloje, o jose susirinks vis daugiau ir daugiau aviacijos mylėtojų.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Vilija Dubauskienė