Šimtmečio protų kovos

IMG 3023Molėtų gimnazija kartu su kitomis respublikos gimnazijomis dalyvavo tarpmokykliniame konkurse „Šimtmečio protų kovos“, skirto paminėti Lietuvos Valstybės atkūrimo 100 – mečiui. Konkurso partneris – parodų ir kongresų centras Litexpo. Konkurso tikslas skatinti mokinius geriau pažinti savo valstybės istoriją, ypač laikmetį nuo Nepriklausomybės paskelbimo 1918 – aisiais iki šių dienų moderniosios Lietuvos. Taip pat plėsti mokinių domėjimosi akiratį ne tik istorijos, bet ir kitose srityse.

Gimnazistai išsiskirstė į 4 komandas: „Atgimimas“, „Keturvėjininkai“, „Naujoji Romuva“ ir „Lituanika“. Protmūšį vedė mokytoja Valerija Mateikienė, komandų atsakymus vertino istorijos mokytojos Virginija Petrauskienė ir Skaidrina Laurinavičienė. Po 4 turų paaiškėjo, kad geriausiai Lietuvos istoriją žino ir daugiausia taškų surinko „Keturvėjininkų“ komanda, kurią sudarė šis gimnazistų penketukas: Neringa Andrejevaitė (IIb), Aurita Petrulytė (IIIa), Agnė Jurgelėnaitė (IIIb), Dovydas Ivanauskas (IIId) ir Aistė Bareikytė (IVb). Nugalėtojai bus apdovanoti Litexpo įsteigtais prizais – kvietimais į parodą Studijos 2018.

Mokytoja Valerija Mateikienė

100 0838 100 0842-1 105 2932 105 2931