Molėtų gimnazija

Naujienos

Matematikos mokytojai tobulino savo žinias

              Gruodžio 28 dieną Vilniaus universiteto matematikos ir informatikos fakultete vyko Lietuvos matematikos mokytojų asociacijos konferencija „Matematikos mokytojas šiandien ir rytoj“. Šioje konferencijoje dalyvavo Molėtų gimnazijos matematikos mokytojai R. Andriukonienė, E. Dirmaitė, J. Kraujelis.

               Konferencijos metu prof. habil. dr. Rimas Norvaišas skaitė pranešimą „Kiek matematikos turėtų žinoti matematikos mokytojas?“, Nacionalinės moksleivių akademijos direktorius, mokyklos „Delta“ įkūrėjas Leonas Narkevičius - „Matematikos mokymas seniau ir dabar“. Nacionalinio egzaminų centro direktoriaus pavaduotojas, dr. Pranas Gudynas kalbėjo apie loginio mąstymo, problemų sprendimo ir skaitmeninių įrankių taikymo gebėjimų ugdymą. Dr. Vilius Stakėnas pristatė savo knygą „Matematikos istorijos skiautiniai“, kurią galima buvo nusipirkti pertraukos metu. TEV leidyklos generalinis direktorius, dr. Elmundas Žalys pristatė VBE užduočių banką internete.

                Konferencijoje buvo apžvelgti nuveikti darbai ir numatytos tolimesnės asociacijos veiklos kryptys. Taip pat buvo išrinkta nauja taryba. Molėtų gimnazijos mokytoja, ekspertė Elvyra Dirmaitė buvo išrinkta į Lietuvos matematikų asociacijos tarybą. Mokytoja atstovaus Utenos apskritį.

Tiksliųjų mokslų grupės pirmininkė mokytoja R. Andriukonienė

Pamokų laikas

1. 800 - 845

2. 855 - 940

3. 950 - 1035

4. 1055 - 1140

5. 1205 - 1250

6. 1300 - 1345

7. 1350 - 1435

Kaip mus rasti

MG1

Projektai

pro-zalieji

efc-akademija

sveika mokykla_logotipas_25_m

url

mes rusiuojam

sazininga mokykla

EU-flag-Erasmus vect_POS-e1498045550334