Molėtų gimnazija

Naujienos

Lietuvos mokinių fotografijos konkursas „Atkurtai Lietuvai – 100“

      Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras organizavo tradicinį Lietuvos mokinių fotografijos konkursą, kuris šiemet buvo skirtas Lietuvos šimtmečiui.

         Mokiniai buvo kviečiami siųsti įvairaus žanro fotografijas, skirtas šalies istorijos ženklams, simboliams, kovai už laisvę ir kitiems politiniams įvykiams, istoriškai ir politiškai svarbioms šalies ir pasaulio asmenybėms; fotografijas, kviečiančias pažinti Lietuvą, jos gamtą, architektūrą, pasiekimus mene, moksle, ir kitose srityse, kurti ciklus, fiksuojančius šalies, miestų, miestelių, kaimų, šeimų istorijų kaitą. Fotografijos konkursui 134 autoriai, tarp jų ir trys Molėtų gimnazijos mokiniai, pateikė 1245 darbus. Fotografijas vertino Lietuvos fotomenininkų sąjungos nariai: Vėtrė Antanavičiūtė Meškauskienė, Alvydas Lukys, Stanislovas Žvirgždas.

      Geriausius darbus galima pamatyti virtualioje parodoje https://www.lmnsc.lt/fotografijos_darbu_konkursas/. Čia publikuojama gimnazijos pirmokės Medeinės Šeštokaitės nuotrauka „Tėvelis“ ir trečioko Dominyko Repečkos fotografija „Karinės pratybos“.

Jolanta Liubeckaitė

Paieška

Kaip mus rasti

MG1

Projektai

sveika mokykla_logotipas_20metu

mukis

url

mes rusiuojam

egzaminatorius