Molėtų gimnazija

Naujienos

Įsigytos trys SMART interaktyvios lentos

WP 20180104_14_52_32_Pro               Mokytojo uždavinys pamokoje – sudominti bei įtraukti mokinius į ugdymo procesą. Z kartos vaikai, gimę technologijų pasaulyje, nori jas matyti ir naudoti kiekviename žingsnyje. Puikus būdas sujungti naujausias technologijas ir  ugdymo procesą – pamokų metu naudoti interaktyviąsias lentas. Suprasdami, interaktyvių lentų naudą, įsigijome dar tris SMART interaktyvios lentas. Šiuo metu ugdymo procese bus naudojamos jau penkios interaktyvios lentos.

               Sausio 4 d. dalyvavome mokymuose, kuriuose pristatytas SMART interaktyvių lentų naudojimo galimybės ir nauda: įsigiję SMART interaktyviąją lentą, gauname neribotą licencijų skaičių mokyklai ir galėsime naudotis „Notebook“ programine įranga kituose kompiuteriuose, galėsime nemokamai naudotis interaktyvių pamokų portalu pamokos.bmk.lt, turėsime galimybę dalyvauti profesionaliuose daugiapakopiuose mokymuose, galėsime integruoti sistemą su kitų gamintojų projektoriais

                                                                                                                   Direktorė R. Guobienė

WP 20180104_14_52_02_Pro WP 20180104_14_52_36_Pro

Paieška

Kaip mus rasti

MG1

Projektai

sveika mokykla_logotipas_20metu

 

url

mes rusiuojam

egzaminatorius