Molėtų gimnazija

Naujienos

Padėkos angelas gimnazistui Arturui Cesiuliui

105 2913

               Molėtų rajono savivaldybės meras Stasys Žvinys tęsė kilnias bei prasmingas tradicijas ir gruodžio 28-ąją surengė Kalėdinį Padėkos ir gerumo vakarą, į kurį pakvietė pačius ryškiausius, aktyviausius, pilietiškiausius, versliausius, darbščiausius, dosniausius, kuriančius gėrį, grožį ir tai dalinusius kitiems Molėtų krašto žmonėms, molėtiškius. Padėkos angelų teikimo ceremonijoje meras Stasys Žvinys įteikė 16 Padėkos angelų Molėtų kraštą kuriantiems ir puoselėjantiems žmonėms. Padėkos angelas įteiktas ir abiturientui Arturui Cesiuliui už jaunatvišką brandumą, pilietinių akcijų surengimą ir įgyvendinimą, savanorišką veiklą, jaunimo bendruomenės telkimą ir gerą mokymąsi.

               Po atostogų Arturą gimnazijoje pasveikino direktorė Rimutė Guobienė, klasės auklėtoja Valerija Mateikienė ir bendraklasiai.

 

Informavo administracija

105 2930

Paieška

Kaip mus rasti

MG1

Projektai

sveika mokykla_logotipas_20metu

 

url

mes rusiuojam

egzaminatorius