Molėtų gimnazija

Naujienos

Išvyka į nacionalinį M. K. Čiurlionio dailės muziejų

img 0360

               Gruodžio 12 dieną II a klasės mokiniai vyko į nacionalinį M.K. Čiurlionio dailės muziejų Kaune, kur dalyvavo edukacinėje programoje „Meno pažinimas praktiškai“. Išvykos dalyviai buvo supažindinti su M. K. Čiurlionio meno kūriniais, muzika bei gyvenimo detalėmis.

               Praktinėje edukacinės programos dalyje rašė laišką ant atvirlaiškio su plunksnakočiu ir tušu, naudodamiesi M. K. Čiurlionio laiškuose minimomis „sparnuotomis“ frazėmis. Daugeliui tai buvo nauja patirtis. Vėliau mokiniams buvo skirtas laisvas laikas muziejaus ekspozicijai apžiūrėti.

               Edukacinės išvykos metu mokiniai pritaikė muzikines, istorines, literatūrines ir kt. žinias, patyrė daug gerų emocijų.

Mokytoja R. Andriukonienė

img 0362

Paieška

Kaip mus rasti

MG1

Projektai

kuriame ateiti

mtp

mobis

colored-vyturys-eef799346564174574f62695d2421a9b

pro-drasinkime

svietimo ministerija

sac

pro-zalieji

pro-gmp

mokymasis

efc-akademija

sveika mokykla_logotipas_25_m

mukis

url

mes rusiuojam

egzaminatorius