Molėtų gimnazija

Naujienos

Gimnazistai surengė „Kiekvieno gyvūno Kalėdas“

DSCF6513

Molėtų gimnazijos savanorystės klubo mokiniai su vadove Dalia Burneikiene susiradę bendramintę molėtiškę Violetą Almintienę praėjusį savaitgalį pirmą kartą Molėtuose suorganizavo ir vykdė pačių sumanytą labdaringą paramos benamiams gyvūnams akciją „Kiekvieno gyvūno Kalėdos“. Savaitgalį prekybos centre „Maxima“ nuo penktadienio popietės iki šeštadienio pavakario puikiai pasiruošę organizatoriai kvietė Molėtų rajono gyventojus, miesto svečius, „savaitgalių molėtiškius“ paaukoti Utenos gyvūnų globos namuose augantiems bei namų ieškantiems šuniukams ir kačiukams labai reikalingo šunų ir kačių sauso maisto (ypač skirto jauniems), įvairių kruopų, žuvies, kaulų, pavadėlių, antkaklių, indelių maistui ir higienos priemonių, paklotų.

Tikėdami savo idėja ir noru paremti kaimyninio rajono gyvūnų globos namų augintinius, kur glaudžiasi apie 80 šuniukų ir 120 kačiukų, kurių dalis yra Molėtų rajono benamiai keturkojai, savanoriai atsispausdinę skrajutes kalbino kiekvieną prekybos centro lankytoją padėti benamiams ir nors Kalėdų proga prisidėti prie jų gerovės.

Molėtiškiai bei miesto svečiai sukūrė tikrą stebuklą – kad tiek aukojančių bus negalvojo nei organizatoriai nei Utenos rajono gyvūnų globos namų darbuotojai. Akcijos metu geranoriški žmonės pripildė daugiau nei 10 prekybos centro pirkinių vežimėlių maisto. Kas mažą dėžutę, kas didelę pakuotę – svarbu, kad iš visos širdies, bet taip ir pripildėme pilną automobilį lauktuvių bei dovanų tikrai to stokojantiems bei laukiantiems. Džiugu, kad dalis gyventojų teikė ir finansinę paramą – į aukų dėžutę sudėta 192 eurai, kurie bus skirti augintinių medikamentams, veterinarinėms paslaugoms.

Nuoširdus ačiū visiems, kurie pirko, dovanojo, aukojo – molėtiškiai jūs nuostabūs – AČIŪ JUMS. Manome, kad Kalėdų proga dovanodami kitiems, jūs pasidovanojote sau dar didesnį džiaugsmą ir pilnatvę. Prie Kūčių ir Kalėdų stalo sėsime būdami dar geresni. Ačiū „Maximai“ už patalpas, „Vilnies“ laikraščiui už nemokamą kvietimą į akciją.

Pirmas blynas tikrai neprisvilo, jis kaip tik, perpildė visas organizatorių viltis. Tikime ir norime, kad mūsų visų pagalba ir noras dalintis šią paramos keturkojams akciją Molėtuose padarys tradicine.

 

Savanorystės klubo vadovė,

sveikatos priežiūros specialistė Dalia Burneikienė

DSCF6386 DSCF6387 DSCF6390 DSCF6429 DSCF6481 DSCF6538 DSCF6549 DSCF6575 DSCF6596 DSCF6607 DSCF6626

Paieška

Kaip mus rasti

MG1

Projektai

sveika mokykla_logotipas_20metu

 

url

mes rusiuojam

egzaminatorius