Molėtų gimnazija

Naujienos

Gimnazistai Lietuvos Respublikos Seime

^13C954FB002B6617B4E035AF34CCC898DD11552D07A1295B44^pimgpsh fullsize_distr

               Gruodžio 8 dieną LR Seime vyko viktorina „Valstybingumo link: lietuvių politiniai siekiai 1914–1917 m.“. Iš įvairių Lietuvos mokyklų komandos rinkosi istorinėje Lietuvos Respublikos Seimo Kovo 11-osios Akto salėje. Viktorinos dalyvius pasveikino Seimo Valstybės istorinės atminties komisijos pirmininkas prof. Arūnas Gumuliauskas ir Lietuvos istorijos mokytojų asociacijos tarybos pirmininkė Žaneta Vaškevičienė.

                Viktorinoje dalyvavo 21 komanda. Mokiniai sprendė istorinį testą, nagrinėjo šaltinius, atliko kūrybinę užduotį. Kapitonų rungtyje komandų kapitonai uždavinėjo ir atsakinėjo į grupių namuose parengtus klausimus.

               Molėtų gimnazijos mokiniai pasirinko pavadinimą „Pavasarininkai“. Komandą sudarė kapitonė Aistė Bareikytė IV b, nariai Gintarė Gaulytė IVb, Emilija Trimonytė IVb, Arturas Cesiulis IVc ir Airidas Žička. Gimnazistai puikiai atliko visas viktorinos užduotis.

                 Džiaugiamės Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarijos Informacijos ir komunikacijos departamento Parlamentarizmo istorinės atminties skyriaus organizuota viktorina. Tokie renginiai skatina naujai pažvelgti į Lietuvos valstybės atkūrimo istoriją, ugdo patriotizmą, stiprina jaunimo pilietinę savimonę.

Mokytoja Skaidrina Laurinavičienė

 

(Nuotraukos aut. Andrius Petrulėvičius)

^9A330436A3C81D10E0CAF57CA300B0A93159562EF8B9FD1EBD^pimgpsh fullsize_distr

Paieška

Kaip mus rasti

MG1

Projektai

sveika mokykla_logotipas_20metu

 

url

mes rusiuojam

egzaminatorius