Molėtų gimnazija

Naujienos

Edukacinis konkursas „Olympis“

 

               Edukaciniuose konkursuose „Olympis“ kasmet kviečiami dalyvauti visi Lietuvos mokymo įstaigų 1-12 klasių mokiniai ir visi, kas nori pasitikrinti žinias, atlikdami įvairias įdomias užduotis. Šių konkursų pagrindiniai tikslai: sudominti mokinius mokomuoju dalyku, skatinti mokymosi motyvaciją, pakartoti dėstomo dalyko medžiagą, suteikti galimybę patikrinti savo žinias, nustatyti dėstomo dalyko temas, kuriose mokiniai turi sunkumų, lavinti darbo kompiuteriu įgūdžius, skatinti informacinių technologijų naudojimą ugdymo procese, paįvairinti mokymosi procesą. Tai nėra olimpiada, konkursuose yra įvairaus sudėtingumo užduočių, todėl juose gali dalyvauti įvairių gebėjimų mokiniai. Konkurso dalyviai per 40 minučių, nesinaudodami pagalbinėmis priemonėmis (internetu, telefonu ir kt.) ir kitų asmenų pagalba, turi atlikti 24 užduotis. Visi konkurso dalyviai gauna padėkos raštus ir tušinukus „Olympis“, o laimėtojai apdovanojami medaliais ir I, II, III laipsnio diplomais. Medalius gauna dalyviai, kurių rezultatas „geriau už“ yra daugiau nei 95%. Jei rezultatas 90-100% arba „geriau už“ 90-100% dalyvių, mokinys gauna I laipsnio diplomą. Jei rezultatas 80-90% arba „geriau už“ 80-90% dalyvių - II laipsnio diplomas, jei rezultatas 70-80% arba „geriau už“ 70-80% dalyvių -III laipsnio diplomas. Padėkos raštu apdovanojami tie mokiniai, kurių rezultatas mažiau 70% ir „geriau už“ mažiau 70% dalyvių.

               Šiais mokslo metais edukaciniame konkurse „Olympis 2017 - Rudens sesija“ dalyvavo 129 Molėtų gimnazijos mokiniai (laimėtas 81 diplomas). Mokiniai dalyvavo lietuvių kalbos, matematikos, istorijos, anglų kalbos, fizikos, biologijos, chemijos ir geografijos konkursuose. Lietuvių kalbos konkurse laimėta vienuolika II laipsnio diplomų, trys I laipsnio diplomai. Šiame konkurse geriausiai sekėsi IVa klasės mokinei Skaidrei Repečkaitei, kuri užduotis atliko geriau negu 96% dalyvių ir pelnė I laipsnio diplomą su medaliu. Matematikos konkurse pelnyti keturi III laipsnio diplomai, trys II laipsnio diplomai, vienas I laipsnio diplomas. Abiturientas Arturas Cesiulis (užduotis atliko geriau negu 99% dalyvių), trečiokė Živilė Tareilytė (užduotis atliko geriau negu 96% dalyvių) ir abiturientė Miglė Urbonaitė (užduotis atliko geriau negu 95% dalyvių) pelnė I laipsnio diplomus ir pasipuošė medaliais. Istorijos žinias pasitikrino didžiausias būrys – trisdešimt trys – molėtiškių. Šeši mokiniai laimėjo III laipsnio diplomus, trys – II laipsnio diplomus, du - I laipsnio diplomus. Geriausiai istoriją moka IV b klasės mokinė Aistė Bareikytė. Ji užduotis atliko geriau negu 96% konkurso dalyvių ir pelnė I laipsnio diplomą bei medalį. Anglų kalbą geriausiai moka Živilė Tareilytė (ji aplenkė 100% Lietuvos mokinių, dalyvavusių konkurse) ir Karolina Gaižutytė (užduotis atliko geriau negu 97% dalyvių). Abi trečiokės džiaugiasi I laipsnio diplomais ir medaliais. Aštuoni gimnazistai gavo I laipsnio diplomus, penki – II laipsnio diplomus. Fizikos konkurse laimėtas vienas III laipsnio diplomas. Biologijos žinias pasitikrino dvidešimt penki mūsų gimnazijos mokiniai. Živilė Tareilytė (užduotis atliko geriau negu 97% dalyvių), Miglė Urbonaitė (užduotis atliko geriau negu 95% dalyvių) ir antrokė Greta Ruseckaitė (užduotis atliko geriau negu 95% dalyvių) pelnė I laipsnio diplomą bei medalį. Dar trijų mokinių pastangos įvertintos I laipsnio diplomu, septynių mokinių - II laipsnio diplomu, šešių mokinių - III laipsnio diplomu. Chemijos konkurse geriausiai sekėsi antrokams. Jie laimėjo vieną I laipsnio ir du III laipsnio diplomus. Geografijos konkurse visus penkis diplomus (du I laipsnio, du II laipsnio ir vieną III laipsnio) pelnė IId klasės mokiniai. Sveikiname konkurso laimėtojus! „Olympio“ rengėjai dėkoja mokytojams, kurių ugdytiniai gavo I-III laipsnio diplomus: daivai Sičiūnienei, Elingai Šimkūnaitei, Jonui Kraujeliui, Elvyrai Dirmaitei, Irmai Kiliuvienei, Irenai Jančionytei, Linai Kraujelienei, Linai Urbanavičienei, Pasai Čekuolienei, Reginai Dragūnienei, Reginai Mongirdienei, Rimai Andriukonienei, Vita Maželienei, Virginijai Petrauskienei, Skaidrinai Laurinavičienei ir Stasei Stundienei. Konkurso „Olympis“ pavasario sesija vyks 2018 m. kovo mėnesį.


                                                                           Jolanta Liubeckaitė

Paieška

Kaip mus rasti

MG1

Projektai

sveika mokykla_logotipas_20metu

 

url

mes rusiuojam

egzaminatorius