Molėtų gimnazija

Naujienos

Savaitgalis, skirtas mokymuisi ir dalinimuisi gerąja darbo patirtimi

20171210 110003

          Gruodžio 9-10 d. Molėtų gimnazijos vokiečių kalbos mokytoja V.Zapolskienė ir biologijos mokytoja R.Mongirdienė dalyvavo Goethe’s instituto organizuotame seminare “CLILIG@Kaunas”, kuris buvo skirtas mokyklų vadovams, dalykų ir vokiečių kalbos mokytojams.

                      Savaitgalio mokymų tema – “IDUKM: integruotas dalyko ir užsienio kalbos mokymas, jo pagrindiniai principai, tikslai ir įgyvendinimo būdai”. Seminarą vedė užsienio šalių referentai Kim Haataja iš Suomijos bei R.Kruczinna iš Vokietijos. Šie ekspertai dirba įvairiose pasaulio šalyse, kuria programas mokytojams vokiečių kalba bei bendradarbiauja kuriant mokytojų kvalifikacijos kėlimo programas, susijusias su dalyko mokymu vokiečių kalba. Renginio metu jie pristatė įvairių mokymo metodų panaudojimą IDUKM pamokose, kuriuos galėjome ir išbandyti dirbdami grupėse, be to susipažinome su Vokietijoje leidžiamais vadovėliais, kita metodine literatūra, kuri palengvina mokytojų darbą dalyko ir vokiečių kalbos pamokose. Seminaro metu turėjome sukurti kelių pamokų planus, panaudojant mokymų metu įgytas žinias.

                      Smagu, kad šiame seminare nesijautėme naujokės, turėjome progą pasidalinti darbo patirtimi, pristatyti Molėtų gimnazijoje vedamo modulio “Eksperimentinė biologija ir vokiečių kalbos pradmenys” principus. Seminaro vedėjai mus gyrė už darbo sklaidą : atviras pamokas Lietuvos ir užsienio šalių mokytojams, filmuotą medžiagą, projekto viešinimą spaudoje, sertifikatų, dalyvavusiems mokiniams įteikimą ir , aišku, už modulio organizavimą – padėka Molėtų gimnazijos administracijai, nes daugelis Lietuvos mokyklų apsiriboja tik pavienių integruotų pamokų organizavimu. Seminaro metu sulaukėme daugelio klausimų iš kitų Lietuvos mokyklų mokytojų.

                      Tikimės įgytas žinias pritaikyti naujų integruotų pamokų metu.

 

                                                        Biologijos mokytoja R.Mongirdienė

                                                 Vokiečių kalbos mokytoja V.Zapolskienė

20171209 162405 (1) 20171210 090852 20171210 095343

Paieška

Kaip mus rasti

MG1

Projektai

sveika mokykla_logotipas_20metu

 

url

mes rusiuojam

egzaminatorius