Molėtų gimnazija

Naujienos

Erasmus+ 2 projektas ,,My career in Europe"

erasmus

          Molėtų gimnazija, kaip partnerė, ir šiais metais gavo finansavimą jau antram programos „Erasmus+“ 2 pagrindinio veiksmo bendrojo ugdymo 2017 m. strateginių tarpmokyklinių partnerysčių projektui. 2017 - 2020 metais dalyvausime projekte ,,My career in Europe“, kurio koordinatorius yra Lycée Edme BOUCHARDON (Prancūzija).

         Lapkričio 13-17 dienomis Patre (Graikija) įvyko pirmasis tarptautinis susitikimas, kuriame dalyvavo šio projekto koordinatorė Rita Kavaliauskaitė ir projekto darbo grupės narė Loreta Valbasaitė. Šiame susitikime dalyvavo ir partneriai iš kitų mokyklų: BHAK Wien11 (Austrija), Profesionalna Tehnicheska Gimnaziya "N.Y.Vaptsarov" (Bulgarija), 2 EPAL PATRON (Graikija) bei projekto koordinatorius Lycée Edme BOUCHARDON (Prancūzija).

         Vizito metu koordinatorius pristatė projekto tikslus, laukiamus rezultatus, kiekviena šalis - savo mokyklą, jos patirtis. Projekto partnerių komandos aptarė veiklas ir susiskirstė kas už ką yra atsakingas, numatė užduotis pirmųjų trijų susitikimų veikloms, suplanavo mobilumų datas iki kitų metų pavasario, vyko šio susitikimo įvertinimas. Kartu šio susitikimo dalyviams buvo organizuota kultūrinė – edukacinė programa: aplankyta archeologinis muziejus Patruose, senovės Olimpija. Tarptautinio susitikimo metu buvo stiprinami komandinio darbo įgūdžiai, bendradarbiavimo ir bendravimo, tarpkultūrinės kompetencijos, patobulinti anglų kalbos gebėjimai.

                       Molėtų gimnazijos mokytoja Rita Kavaliauskaitė,

                             projekto ,,My career in Europe“ koordinatorė

Šis projektas finansuojamas remiant Europos Komisijai. Straipsnis atspindi tik autoriaus požiūrį, todėl Komisija negali būti laikoma atsakinga už bet kokį jame pateikiamos informacijos naudojimą.

20171114 115727 20171115 133644

Paieška

Kaip mus rasti

MG1

Projektai

sveika mokykla_logotipas_20metu

 

url

mes rusiuojam

egzaminatorius