Molėtų gimnazija

Naujienos

„Nugalėtojų akademijos“ pamoka

^044EA9A4718860072BF1270C4C17413FA2783178AB55B5FDF5^pimgpsh fullsize_distr

          Molėtų gimnazijoje pradedama vykdyti narkotikų ir kitų psichiką veikiančių medžiagų vartojimo prevencijos programa „Savu keliu“, kurios tikslas siekti, kad mokinys žinotų psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo grėsmes, poveikį fizinei ir psichologinei sveikatai, gebėtų atsispirti jas vartoti, vadovautųsi nuostata sveikai gyventi. Tuo tikslu, klasės valandėlei su III- IV kl. gimnazistais, pakvietėme priklausomybių ligų reabilitacijos centro „Nugalėtojų akademija“ psichologus ir pacientus, besigydančius nuo priklausomybių.

          Po psichologų informacijos apie žalingus įpročius ir kaip jų išvengti, gimnazistai išgirdo, anot jų, neįtikėtinų karčių istorijų. Tai buvo žmonių, turinčių skirtingas priklausomybes nuoširdus prisipažinimas apie savo klystkelius ir kaip sunku viso to atsikratyti. Gimnazistai dėkoja centrui už puikią gyvenimišką pamoką ir linki, kad šie žmonės sėkmingai grįžtų į gražų gyvenimą.

                                                                                             V. Mateikienė

^CB8FBBA242B424E6CA034420BD0A63B7CEF422046BC12BDB13^pimgpsh fullsize_distr

Paieška

Kaip mus rasti

MG1

Projektai

sveika mokykla_logotipas_20metu

 

url

mes rusiuojam

egzaminatorius