Molėtų gimnazija

Naujienos

Viktorina „Po žvaigždėtu dangum“ 2017

IMG 20171125_161814        Kasmetinėje tradicinėje respublikinėje jaunųjų astronomų viktorinoje „Po žvaigždėtu dangum“, kartu su atrinktais iš įvairių Lietuvos mokyklų norinčių dalyvauti mokiniais, dalyvavo ir mūsų mokyklos gimnazistai: Augustė, Ineta, Monika, Raminta, Erika, Konstantinas ir Klaudijus. Paskutinį lapkričio šeštadienį viktorinoje astronomines žinias ir gebėjimus išbandė apytiksliai šimtas Lietuvos mokyklų mokinių ir svečiai iš Latvijos Valmieros valstybinės gimnazijos.

                      Džiugu, kad Erika Vidžiūnaitė tapo II-os vietos, o Konstantinas Misiūnas I-os vietos laimėtojais.


Fizikos mokytoja Irena Jančionytė

Paieška

Kaip mus rasti

MG1

Projektai

kuriame ateiti

mtp

mobis

colored-vyturys-eef799346564174574f62695d2421a9b

pro-drasinkime

svietimo ministerija

sac

pro-zalieji

pro-gmp

mokymasis

efc-akademija

sveika mokykla_logotipas_25_m

mukis

url

mes rusiuojam

egzaminatorius