Molėtų gimnazija

Naujienos

Dovanokime naujų knygų SAVO bibliotekai

knygu kaledosDovanokime naujų knygų SAVO bibliotekai!

          Kai laukus bando užkloti purus sniegas, į mūsų širdis pasibeldžia šventinė nuotaika. Artėja Kalėdos, jau septintąjį kartą papuoštos knygų spalvomis, išmintimi, dovanų džiaugsmu ir akcija „Knygų Kalėdos“, kurios globėja - prezidentė Dalia Grybauskaitė. Skaitytojus ir knygos bičiulius telkiančios „Knygų Kalėdos“ šiemet vėl kviečia dovanoti naujų knygų bibliotekai. Savo biblioteką turime mes visi, tik gal dar nesame jos atradę, pažinę, atnaujinę ryšio. Juk biblioteka – tai bendruomenė. Biblioteka padeda mums augti, mokytis, tobulėti, atrasti knygą, kurią skaityti yra tiesiog smagu. Prie šios gražios akcijos prisijungė ir Molėtų gimnazijos biblioteka, kviesdama padovanoti jai gerų, naujų knygų.

 

                                                            Bibliotekininkė Vida

Paieška

Kaip mus rasti

MG1

Projektai

kuriame ateiti

mtp

mobis

colored-vyturys-eef799346564174574f62695d2421a9b

pro-drasinkime

svietimo ministerija

sac

pro-zalieji

pro-gmp

mokymasis

efc-akademija

sveika mokykla_logotipas_25_m

mukis

url

mes rusiuojam

egzaminatorius