Mokinių tėvų susirinkimai gimnazijoje

Hermanas Hesė teigia „...kiekvienas žmogus, su kuriuo mes netinkamai elgiamės, yra mūsų užgesinta žvaigždė“. Tiek pedagogai, tiek tėvai turi dėti visas pastangas, kad „neužgesintų žvaigždžių“. Lapkričio 14 dieną gimnazijoje vyko III klasių mokinių tėvų susirinkimas. Gimnazijos psichologė Jūratė Laurinavičiūtė skaitė paskaitą „Mokinių emocinio atsparumo ypatumai“. Emocinis intelektas - gebėjimas atpažinti ir įvardyti savo ir kitų emocijas bei poreikius, taip pat gebėjimas šiuos poreikius derinti su ilgalaikiais tikslais ir kitų žmonių poreikiais. Mokinys su išlavintu emociniu intelektu moka išlaikyti pusiausvyrą - sugeba racionaliai paskirstyti laiko ir energijos resursus įvairioms sritims: mokslams, laisvalaikiui, sportui ir kt., nepakenkdamas sveikatai. Todėl visi turime didelį dėmesį skirti vaiko emocinio intelekto lavinimui.

Po paskaitos tėvai bendravo su klasių auklėtojais. Vyko klasių susirinkimai. Tėvai džiaugėsi gimnazijos mokytojų darbu, renginiais, nuoširdžiu bendravimu su mokiniais, mokiniams teikiama pagalba.

Lapkričio 16 dieną organizuoti IV klasių mokinių tėvų susirinkimai. Jų metu kalbėta apie mokinių ugdymą gimnazijoje, artėjančius brandos egzaminus.

Direktorės pavaduotoja ugdymui Genovaitė Marcinkėnienė

sveika mokykla_logotipas_20metu