Molėtų gimnazija

Naujienos

Stažuotoja Molėtų gimnazijoje

Praėjusią savaitę Molėtų gimnazijoje buvo vykdoma bendra Pilietinių iniciatyvų centro, Ugdymo plėtotės centro bei Molėtų gimnazijos projekto „Pedagogų kvalifikacijos ir perkvalifikavimo sistemos plėtra“ programa „Molėtų gimnazijos mokytojų aktyvių mokymo metodų taikymo patirtis formaliajame ir neformaliajame ugdyme“.

Pagal šį projektą mūsų gimnazijoje viešėjo Marijampolės Rygiškių Jono gimnazijos mokytoja metodininkė Daiva Noreikienė. Nors viešnia mokykloje dirba jau 23 metus, ji į Molėtus atvyko įgyti naujos patirties. Pirmąją stažuotės dieną mes viešniai pasiūlėme susipažinti su gimnazija bei Molėtai miesto įžymiomis vietomis. Šias ekskursijas vedė mūsų abiturientai – gidai Modestas, Živilė ir Rasa. Likusias keturias savaitės dienas visi kartu intensyviai dirbome, įgyvendindami programoje numatytas veiklas. Mokytoja Daiva stebėjo vienuoliką gimnazijos mokytojų vedamų atvirų pamokų, kuriose buvo naudojami įvairūs aktyvūs mokymo metodai. Taip pat kartu su gimnazijos bendruomene džiaugėsi rudeninėmis staigmenomis parodos „Rudeninių rankinių paslaptis“ apibendrinimo popietėje, mokinių nuoširdumu Kūrybos almanacho pristatyme, judėjimo nauda bendroje mankštoje ...

Bendruose susitikimuose su pilotinių darbų vadovais, mokytojais, dalyvaujančiais projekte „Mokymosi krypties pasirinkimo galimybių didinimas 14-19 metų mokiniams“, klasių auklėtojais, tiksliųjų mokslų metodinės grupės nariais, gimnazijos metodinės tarybos pirmininke bei administracija marijampolietei pristatėme Molėtų gimnazijoje įgyvendinamas inovacijas.

Ne veltui liaudies išmintis teigia, kad dalindamasis pats tampi turtingesniu. Mes taip pat nemažai sužinojome apie Rygiškių Jono gimnazijos veiklą, ugdyme taikomas naujoves.

Tikiu, kad šis pedagogų stažuočių Lietuvoje projektas buvo naudingas abiems jame dalyvavusioms mokykloms, o galbūt tai bus naujo ir gražaus bendradarbiavimo tarp gimnazijų pradžia...

Molėtų gimnazijos direktorės pavaduotoja ugdymui

Vilija Dubauskienė

Pamokų laikas

1. 800 - 845

2. 855 - 940

3. 950 - 1035

4. 1055 - 1140

5. 1205 - 1250

6. 1300 - 1345

7. 1350 - 1435

Kaip mus rasti

MG1

Projektai

pro-zalieji

efc-akademija

sveika mokykla_logotipas_25_m

url

mes rusiuojam

sazininga mokykla

EU-flag-Erasmus vect_POS-e1498045550334